Podkategoria: Przemysł

« poprzednia strona · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · następna strona »
 • Wózki narzędziowe - Rotax »

  Wózki narzędziowe - RotaxJeśli szukamy mebli, które swoimi parametrami będą dawały gwarancję solidności to meble metalowe będą dla nas jednym z najlepszych wyborów. Meble metalowe to przede wszystkim szafy metalowe, które pomieszczą sporą ilość ubrań. Szafy bhp znajdą swoje miejsce w zakładach pracy oraz szkołach. To szafy użyteczności publicznej, które są w stanie służyć z powodzeniem wielu ludziom. Takie zastosowanie jest bardzo ciekawe i dlatego też takie meble są cenione przez wielu przedsiębiorców oraz dyrektorów placówek. Rozwój technologi produkcji i parku maszynowego umożliwiło naszej firmie poszerzenie działalności o usługi : cięcie laserem, gięcie, wykrawanie, frezowanie, toczenie oraz spawanie.
  Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą

  Data dodania: 17 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Olej opałowy - Petropol »

  Olej opałowy - PetropolJak wskazują ostatnie analizy rynkowe w Polsce, branża paliw radzi sobie coraz lepiej. Idzie w górę sprzedaż między innymi takich materiałów jak olej napędowy, coraz większą popularność zyskuje również olej opałowy. Kolejne firmy doceniają korzyści wynikające z bezpośredniej współpracy pomiędzy dostawcą paliwa, a przedsiębiorcą i podpisują umowy przewidujące na przykład takie rozwiązanie jak hurtowa sprzedaż paliw. Zdecydowanie jest to jedna z najbardziej perspektywicznych nisz w naszym państwie. Hurtowa sprzedaż paliw jest propozycją skierowaną do wszystkich zainteresowanych tańszym zakupem oleju. Dzięki skorzystaniu z tej oferty można zaoszczędzić sporo pieniędzy.
  Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej

  Data dodania: 05 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Aluminium Bydgoszcz - PK MET »

  Aluminium Bydgoszcz - PK METStopy aluminiowe to wybór, który powinien być dla nas ważnym wyborem. Trzeba znaleźć więc takiego kontrahenta, który będzie dawał gwarancję. Nasza opcja jest znana każdemu, kto ceni sobie solidne materiały. Nasza opcja będzie dla nas najlepszym wyborem. Hurtownia aluminium daje gwarancję uzyskania najlepszych wyrobów. Nasi klienci cieszą się dużym zainteresowaniem klientów, którzy cenią sobie przede wszystkim pewność i wytrzymałość. Nasze nowoczesne technologie pozwalają na uzyskanie takich taśm, które będą nam odpowiadać. Taśmy aluminiowe jedna z lepszych propozycji. Warto się nimi zainteresować. Firma oferuje towary wysokiej jakości, takie jak stopy aluminiowe czy taśmy aluminiowe. Hurtownia aluminium działa od wielu lat i cieszy się ogromnym zadowoleniem klientów. Co roku, nasza firma powiększa sieć zainteresowanych osób.

  Data dodania: 06 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Bartoszwentylacja.com.pl »

  Bartoszwentylacja.com.plBartosz to firma oferująca rozwiązania wentylacyjne wykorzystujące zjawisko rekuperacji, czyli odzyskiwania traconego ciepła. Zastosowanie odpowiednich wymienników ciepła pozwala odzyskiwać nawet do 92% ciepła, jakie tracone jest przez układy wentylacyjne. Tak dobre wyniki sprawiają, że systemy rekuperacyjne staja się nie tylko sposobem na skuteczną wymianę powietrza w obiektach budowlanych, ale także sposobem obniżania kosztów ogrzewania. Tym bardziej, że systemy rekuperacyjne można wykorzystywać nie tylko w pomieszczeniach biurowych i halach produkcyjnych, ale także w domach jednorodzinnych oraz wielorodzinnych. Takie rozwiązania, choć bywają kosztowne, pozwalają wprowadzać oszczędności na długie lata.

  Data dodania: 24 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Złom Szczecin »

  Złom SzczecinPrzedmiotem działalności naszej firmy jest skup szeroko pojętych surowców wtórnych. Jesteśmy zainteresowani złomem stalowym, złomem żeliwnym oraz złomem komputerowym. Przyjmujemy także metale kolorowe, wymienić tu można np. aluminium, brąz, miedź (millbera, piecykowa, nawojowa, gruba), cynk i mosiądz (żółty, biały). Osoby posiadające duże ilości makulatury także zapraszamy do kontaktu - skupujemy gazety, zniszczone książki i tekturę. Skup złomu w Szczecinie posiada dwie czynne placówki, których oferta jest dopasowana do potrzeb. Zajmujemy się skupem tworzyw sztucznych, tj. plastikowych nakrętek, kanistrów, pojemników, itp. oraz elektrośmieci, do których zaliczamy zużyte sprzęty, np. lodówki, mikrofale czy telewizory. Oferujemy swoje usługi przy demontażu konstrukcji stalowych oraz przy transporcie dużych ilości złomu i elektrośmieci. Zapewniamy skup surowców po atrakcyjnych cenach i wysoki standard usług.

  Data dodania: 12 08 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Przemysł

Przemysł - nowa strona:

Adres:


Dobry katalog stron to przede wszystkim wysoka jakość publikowanych treści oraz stałe wzmacnianie siły katalogu. Dodając swoją stronę do naszego katalogu masz gwarancję jakości oraz przekazywanej dużej siły pozycjonującej, dzięki czemu zdobędziesz wyższą pozycję. Po zatwierdzeniu strony przez naszego moderatora otrzymuje ona własną podstronę, dzięki czemu można podlinkować wyłącznie swój wpis. Zgłaszając swoją stronę do katalogu, prosimy o tworzenie unikalnych opisów co wpływa pozytywnie zarówno na dodawaną stronę jak i na jakość całego katalogu tak więc korzystają na tym wszyscy.