Podkategoria: Przemysł

« poprzednia strona · 17 · 18 · 19 · następna strona »
 • www.deforin.com.pl »

  www.deforin.com.plNasza firma Deforin istnieje od 20 lat. Nieustannie rozwijamy się unowocześniając technologie i pozyskując nowych klientów oraz wchodząc we współpracę z innymi renomowanymi producentami i dystrybutorami wysokiej jakości sprzętu smarowniczego. Oprócz projektowania, produkcji, instalacji i serwisu naszych systemów smarowniczych maszyn i urządzeń przemysłowych, oferujemy klientom oleje i smary znanych marek, takich jak SHELL, CASTROL, TOTAL czy ATS oraz zaawansowane środki smarne firmy MALYKOTE. Prowadzimy również usługi doradcze w zakresie doboru najlepszych systemów smarowniczych. Do każdego przedstawionego nam problemu podchodzimy indywidualnie, starając się zaspokoić wymagania klienta i doradzić mu optymalne rozwiązania. Warto z nami współpracować. My dbamy o naszych klientów pod każdym względem.

  Data dodania: 13 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Farba epoksydowa - visto.com.pl »

  Farba epoksydowa - visto.com.plFarba epoksydowa Visto to marka wielokrotnie nagradzana o czym można się przekonać odwiedzając zaprezentowaną tu stronę internetową. Visto to młoda firma jednak już uznawana w przemyśle. Współpracuje z najlepszymi specjalistami tworząc produkty na najwyższym poziomie. Na stronie zamieszczono specyfikacje i dane techniczne oraz wykaz oferowanych farb przemysłowych. Strona firmowa Visto Farby jest przejrzysta i zawiera wszystkie niezbędne dane kontaktowe oraz produktowe. Zamieszczono również wyszukiwarkę dzięki, której można wyszukać konkretny produkt. Wśród farb Visto są farby na: stal, aluminium, ocynk, tworzywa sztuczne. Warto też zwrócić uwagę na zabezpieczenia i farby antykorozyjne. Farby przemysłowe Visto został przedstawione w sposób dokładny i profesjonalny.

  Data dodania: 21 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • pracewysokościowe.com.pl »

  pracewysokościowe.com.plJeśli chodzi o prace budowlano-remontowe bardzo często musimy polegać na własnych umiejętnościach. Prace wysokościowe niezależnie od zadania zawsze będą trudne do wykonania nie ma tak łatwo, musimy się naprawdę solidnie przygotować by prace na wysokościach, były wykonane poprawnie. Tego wymaga przede wszystkim sztuka budowlana i wszystkie usługi alpinistyczne stawiają na jakość poszczególnych rozwiązań. Usługi na wysokościach Warszawa są więc tylko podkreśleniem wspomnianej jakości, jaka zostaje wprowadzona. Prace na wysokości to coś naprawdę dobrego dlatego w takich wypadkach usługi alpinistyczne odgrywają jeszcze większą rolę. Pamiętajmy, aby stawiać na wyższą jakość usługi na wysokościach Warszawa są nam to w stanie dzisiaj zapewnić, dlatego korzystajmy z tych możliwości.

  Data dodania: 23 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Blachy sprężynowe - Virgamet »

  Blachy sprężynowe - VirgametBlachy sprężynowe to wyroby hutnicze leżące w asortymencie materiałów ze stali tuż obok taśm sprężynowych.

  Blachy sprężynowe wykonywane są metodą walcowania na zimno lub na gorąco w arkuszach o grubości 0, 5 - 60mm, jednak zakres nie wyklucza większych grubości występowania. Szerokości zaś dostarczane są w przedziale 600 - 2000mm, a długości 2000-6000mm.

  Blachy sprężynowe firma Virgamet dostarcza w gatunkach:

  - 65G, 65Mn4, 66Mn4, 1. 1240, 1. 1260
  - 50HF, 51CrV4, 50CrV4, 1. 8159
  - C67S, Ck67, XC68, 1. 1231
  - C75S, Ck75, XC75, 1. 1248
  - C85S, Ck85, XC85, 1. 1269
  - 54SiCr6, 1. 7102

  Dość istotną uwagą dla przyszłych klientów zamierzających zakupić blachy sprężynowe o dużych formatach jest fakt, iż 3/4 wyrobów - zwłaszcza 50HF, 65G jest dostarczana w stanie wyżarzonym zmiękczająco.

  Zapraszamy do składania zapytań ofertowych.

  Data dodania: 17 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Automatyka i elektryka przemysłowa | asapel.pl »

  Automatyka i elektryka przemysłowa | asapel.plFirma ASAPEL to prawdziwi fachowcy w dziedzinie automatyki i elektryki przemysłowej, którzy od lat zajmują się także montażem i utrzymaniem linii produkcyjnych. W myśl społecznej odpowiedzialności to klienci są dla tej firmy na pierwszym miejscu, dlatego oferta przystosowana jest do indywidualnych potrzeb każdego z nich. Wiedz i wieloletnie doświadczenie pracowników firmy ASAPEL pozwoliło na stworzenie szerokiej oferty usługowej, która oprócz wymienionych wcześniej automatyki i elektryki przemysłowejobejmuje także programowanie sterowników, szaf i rozdzielnic oraz obsługę i montaż urządzeń, które znajdują się w strefach szczególnie zagrożonych wybuchem. Firma ASAPEL to jednak nie tylko ludzie z doświadczeniem, to także firma, która w swoich realizacjach wykazuje się wysokimi kompetencjami i to nie tylko technicznymi, ale także interpersonalnymi, solidnością oraz rzetelnością. Misją firmy jest pomoc klientom podczas każdego etapu realizacji projektu, który rozpoczyna się już w momencie projektowania instalacji elektrycznych, a kończy się na ich obsłudze serwisowej. ASAPEL to firma, która nie boi się wyzwań i nieszablonowych przypadków, dlatego zachęcamy do kontaktu i skorzystania z usług specjalistów z dziedziny automatyki i elektryki przemysłowej!

  Data dodania: 27 10 2016 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 17 · 18 · 19 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Przemysł

Przemysł - nowa strona:

Adres:


Dobry katalog stron to przede wszystkim wysoka jakość publikowanych treści oraz stałe wzmacnianie siły katalogu. Dodając swoją stronę do naszego katalogu masz gwarancję jakości oraz przekazywanej dużej siły pozycjonującej, dzięki czemu zdobędziesz wyższą pozycję. Po zatwierdzeniu strony przez naszego moderatora otrzymuje ona własną podstronę, dzięki czemu można podlinkować wyłącznie swój wpis. Zgłaszając swoją stronę do katalogu, prosimy o tworzenie unikalnych opisów co wpływa pozytywnie zarówno na dodawaną stronę jak i na jakość całego katalogu tak więc korzystają na tym wszyscy.