Złom Szczecin

Złom Szczecin Przedmiotem działalności naszej firmy jest skup szeroko pojętych surowców wtórnych. Jesteśmy zainteresowani złomem stalowym, złomem żeliwnym oraz złomem komputerowym. Przyjmujemy także metale kolorowe, wymienić tu można np. aluminium, brąz, miedź (millbera, piecykowa, nawojowa, gruba), cynk i mosiądz (żółty, biały). Osoby posiadające duże ilości makulatury także zapraszamy do kontaktu - skupujemy gazety, zniszczone książki i tekturę. Skup złomu w Szczecinie posiada dwie czynne placówki, których oferta jest dopasowana do potrzeb. Zajmujemy się skupem tworzyw sztucznych, tj. plastikowych nakrętek, kanistrów, pojemników, itp. oraz elektrośmieci, do których zaliczamy zużyte sprzęty, np. lodówki, mikrofale czy telewizory. Oferujemy swoje usługi przy demontażu konstrukcji stalowych oraz przy transporcie dużych ilości złomu i elektrośmieci. Zapewniamy skup surowców po atrakcyjnych cenach i wysoki standard usług.

Szczegóły strony www.skup-zlomu.szczecin.pl:

Podlinkuj stronę www.skup-zlomu.szczecin.pl:

Złom Szczecin

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 26 Odwiedziny googlebot 45

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Теле- и Радиотехнический Институт терминал защиты »

    Теле- и Радиотехнический Институт терминал защитыInstytut Tele- i Radiotechniczny jest organizacją badawczą dążącą do znajdowania odkrywczych rozwiązań technologicznych. Pracujący w nim naukowcy nie zmierzają jednak tylko do dywagowania nad możliwymi rozwiązaniami, ale nade wszystko wypatrują możliwości wdrożenia ich do przemysłu i jak najbardziej efektywnego zagospodarowania w urządzeniach. Badania nad nowymi produktami odbywają się w wyspecjalizowanych ośrodkach badawczych. Ostatnie sfinalizowane projekty odnosiły się do systemów teleinformatycznych i programów dla urządzeń stosowanych do kontroli przebiegu i monitorowania złożonych systemów infrastruktury przemysłowej. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej Instytutu.

    Data dodania: 17 12 2013 · szczegóły wpisu »
  • Rezal »

    RezalZapraszamy wszystkich na stronę internetową dystrybutora szkła budowlanego. Hurtownia oferuje: szkło emaliowane, szkło laminowane, szkło obrazkowe, szyby zespolone, szklane balustrady i wiele innych szklanych wyrobów. Przedsiębiorstwo Rezal posiada bogato zaopatrzony warsztat produkcyjny, dzięki czemu może zapewnić najlepszą jakość swoich wyrobów oraz najkrótszy okres realizacji zamówienia. Na terenie całego województwa łódzkiego wyposażamy przedsiębiorstwa z wielu gałęzi przemysłu, m. in. z branży motoryzacyjnej, budowlanej, meblowej i kamieniarskiej. Więcej informacji na temat przedsiębiorstwa Rezal, oferty i realizacji znajduje się na stronie internetowej, na którą jeszcze raz serdecznie zapraszamy.

    Data dodania: 20 08 2014 · szczegóły wpisu »


Dobry katalog stron to przede wszystkim wysoka jakość publikowanych treści oraz stałe wzmacnianie siły katalogu. Dodając swoją stronę do naszego katalogu masz gwarancję jakości oraz przekazywanej dużej siły pozycjonującej, dzięki czemu zdobędziesz wyższą pozycję. Po zatwierdzeniu strony przez naszego moderatora otrzymuje ona własną podstronę, dzięki czemu można podlinkować wyłącznie swój wpis. Zgłaszając swoją stronę do katalogu, prosimy o tworzenie unikalnych opisów co wpływa pozytywnie zarówno na dodawaną stronę jak i na jakość całego katalogu tak więc korzystają na tym wszyscy.