Regulamin:

Regulamin Katalogu mFirmy.com


Wszyscy użytkownicy mogą zgłosić swoją stronę do Katalogu mFirmy.com
Wszystkie Wpisy/Strony w naszym katalogach są ściśle moderowane.
Aby strona została dodana konieczna jest akceptacja naszego Administratora
Akceptacja wpisów bezpłatnych trwa zazwyczaj do 7 dni roboczych.
Użytkownik który dodaje stronę do Katalogu mFirmy.com powinien zadbać żeby opis strony, która zostaje zgłoszona do katalogu mFirmy powinien być rzeczowy oraz co najważniejsze unikalny, aczkolwiek prosimy także żeby treść była pozbawiona błędów ortograficznych dzięki czemu wszystko będzie ładne i czytelne. Wpisy o wątpliwej jakości z różnych programów do synonimizowania, bądź raczej nieudolnie z synonimizowane oraz zawierające nadmierną ilość słów kluczowych niestety nie zostaną za akceptowane
Treść dodawanej strony powinna być zgodna z wybraną przez użytkownika kategorią w której ma zostać ona opublikowana. stronę.
Opisy stron które przez naszego moderatora zostaną uznane za obraźliwe bądź za [spam] Będą osuwane.
Użytkownik Zgłaszający stronę do naszego katalogu oświadcza, że jest właścicielem tej strony bądz dodaje strone z polecenia jego właścicieli bądz administratorów.
Zgłoszenie strony do Katalogu mFirmy jest równoznaczne z akceptacją naszego regulaminu.
Użytkownik mfirmy.com akceptując regulamin wyraża zgode na przetwarzanie adresu email w celach marketingowch drogą mailową. Właściciele oraz administratorzy Katalogu mFirmy.com nie ponoszą odpowiedzialności za treść stron oraz linków, do których one prowadzą.


Do Katalogu mFirmy.com nie będą dodawane wpisy/strony:

O treściach pornograficznej ani erotycznej Zawierających treści mogące obrażać innych oraz o charakterze faszystowskim, rasistowskim, nawołując do przemocy bądź do szerzenia nienawiści na tle rasowym czy też religijnym
Stron Niedokończonych bądź w budowie
W których znajduje się więcej reklam niż treści
Podstron, Pod serwisów, Aliasów do stron już prezentowanych w katalogu
Strony dotyczące hazardu czy różnego rodzaju zakładów bukmacherskich
Stworzonych w celu wyłudzania danych osobowych, email albo takich które prezentują wyłącznie reklamy
Zawierających treści sprzeczne z prawem polskim i międzynarodowym
Strony które są kopiami innych stron i nie wznoszą zupełnie nic wartościowego
Wszelkiego rodzaju strony które zabezpieczone są hasłami


Uwaga!! Każda strona będzie poddana ocenie moderatora, tak więc może zostać odrzucona z powodów nie wymienionych w regulaminie. Staramy się w miarę możliwości utrzymywać wysoki poziom stron znajdujących się w naszym katalogu aczkolwiek zdarzają się przeoczenia, więc drogi użytkowniku strony łamiącej nasz regulamin, to że strona została za akceptowana nie oznacza że w najbliższym czasie któryś z naszych moderatorów nie dopatrzy się przeoczenia i stronę usunie.


Dobry katalog stron to przede wszystkim wysoka jakość publikowanych treści oraz stałe wzmacnianie siły katalogu. Dodając swoją stronę do naszego katalogu masz gwarancję jakości oraz przekazywanej dużej siły pozycjonującej, dzięki czemu zdobędziesz wyższą pozycję. Po zatwierdzeniu strony przez naszego moderatora otrzymuje ona własną podstronę, dzięki czemu można podlinkować wyłącznie swój wpis. Zgłaszając swoją stronę do katalogu, prosimy o tworzenie unikalnych opisów co wpływa pozytywnie zarówno na dodawaną stronę jak i na jakość całego katalogu tak więc korzystają na tym wszyscy.