Podkategoria: Przemysł

« poprzednia strona · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · następna strona »
 • Laboratorium wzorcujące, pomiary i naprawa aparatury. »

  Laboratorium wzorcujące, pomiary i naprawa aparatury.Laboratorium MIKROTEST wykonuje wzorcowanie przyrządów pomiarowych oraz realizuje pomiary wielkości fizycznych w następujących dziedzinach: długość, kąt, siła, moment siły oraz prąd, napięcie i rezystancja. Serwis Aparatury Pomiarowej MIKROTEST oferuje naprawę, konserwację oraz regulację przyrządów pomiarowych oraz stanowisk badawczych. Firma prowadzi usługę nadzoru nad wyposażeniem pomiarowym swoich Klientów oraz przeprowadza szkolenia metrologiczne. Mikrotest oferuje doradztwo w zakresie wymagań normy ISO17025 oraz sposobów wykonywania pomiarów i obsługi urządzeń pomiarowych. Mikrotest realizuje specjalistyczne oprogramowanie metrologiczne. Laboratorium wzorcujące wzorcuje miedzy innymi mikrometry, suwmiarki, projektory, mierniki grubości powłok oraz kątomierze i kątowniki. Potwierdzeniem wykonania wzorcowania jest Świadectwo wzorcowania, zawierające wyniki pomiarów oraz niepewność i spójność pomiarową. Spójność zapewniamy poprzez powiązanie z Państwowymi wzorcami miar. Niepewność szacujemy zgodnie z dokumentem EA-04. Mikrotest pośredniczy z zakupie i sprzedaży wyposażenie pomiarowego oraz prowadzi doradztwo w zakresie wyboru środków metrologicznych.

  Data dodania: 08 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Теле- и Радиотехнический Институт терминал защиты »

  Теле- и Радиотехнический Институт терминал защитыInstytut Tele- i Radiotechniczny jest organizacją badawczą dążącą do znajdowania odkrywczych rozwiązań technologicznych. Pracujący w nim naukowcy nie zmierzają jednak tylko do dywagowania nad możliwymi rozwiązaniami, ale nade wszystko wypatrują możliwości wdrożenia ich do przemysłu i jak najbardziej efektywnego zagospodarowania w urządzeniach. Badania nad nowymi produktami odbywają się w wyspecjalizowanych ośrodkach badawczych. Ostatnie sfinalizowane projekty odnosiły się do systemów teleinformatycznych i programów dla urządzeń stosowanych do kontroli przebiegu i monitorowania złożonych systemów infrastruktury przemysłowej. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej Instytutu.

  Data dodania: 17 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hart Metale Sp.J. blachy aluminiowe »

  Hart Metale Sp.J. blachy aluminioweJest nam niesłychanie miło móc zaprezentować Państwu firmę HART. Od 1982 roku specjalizujemy się w dystrybucji wyrobów z metali nieżelaznych, stali nierdzewnej oraz kwasoodpornej. Decydująca siedziba naszej firmy znajduje się w Krakowie, jednakże posiadamy również swoje filie w Bielsku Białej, Częstochowie, Opolu i Radomiu. Prowadzimy zarówno sprzedaż detaliczną, jak również hurtową. Ponadto w każdym z naszych zakładów znajdują się wyspecjalizowane przecinarki do metali kolorowych i gilotyny przeznaczone do cięcia blach. Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z naszą dokładną ofertą, jaka dostępna jest na naszej stronie internetowej. Jest nam niesłychanie miło móc zaprezentować Państwu firmę HART. Od 1982 roku specjalizujemy się w dystrybucji wyrobów z metali nieżelaznych, stali nierdzewnej oraz kwasoodpornej. Decydująca siedziba naszej firmy znajduje się w Krakowie, jednakże posiadamy również swoje filie w Bielsku Białej, Częstochowie, Opolu i Radomiu. Prowadzimy zarówno sprzedaż detaliczną, jak również hurtową. Ponadto w każdym z naszych zakładów znajdują się wyspecjalizowane przecinarki do metali kolorowych i gilotyny przeznaczone do cięcia blach. Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z naszą dokładną ofertą, jaka dostępna jest na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 08 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • MOWTA armatura przemysłowa »

  MOWTA armatura przemysłowaPrzedsiębiorstwo Mowta należy do grupy Econosto i specjalizuje się w realizacji dostaw armatury przemysłowej przeróżnego przeznaczenia. Jako sumienny i punktualny dostawca zaopatruje między innymi przemysł petrochemiczny, rafineryjny i energetykę zawodową. Dzięki długoletniemu doświadczeniu w branży oraz wielu zrealizowanym kontaktom Mowta jest solidnym i promowanym partnerem, u którego stale można liczyć na dostawy ścisłe z planem. Firma dysponuje bardzo dobrze zaopatrzonym składem armatury fabrycznej oraz współpracuje z jej uznanymi producentami. Dzięki temu jest w stanie ekspresowo wykonywać zapotrzebowania ścisłe ze wszystkimi wymaganiami nabywców. Więcej informacji jest dostępnych na stronie.

  Data dodania: 09 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zbiorniki podziemne - Ekonstal »

  Zbiorniki podziemne - EkonstalNa rynku mamy wiele rodzajów zbiorników. Zbiorniki naziemne służą m. in. do zbierania wody z rur odprowadzających wodę z rynien na zewnątrz budynku. Wykorzystywane są również jako element instalacji grzewczej w różnego typu budynkach.
  Zbiorniki podziemne często wykorzystuje się w instalacjach grzewczych budynków mieszkalnych, biurowych oraz przemysłowych. Są też stosowane w instalacjach, gdzie gaz używa się celach technologicznych, a także w magazynach gazu płynnego czy małych rozlewniach. Mamy jeszcze zbiorniki paliwa, na wodę pitną, zużyty olej, na substancje chemiczne i wiele innych.
  Nasza firma produkuje zbiorniki stalowe i aluminiowe, naziemne kontenery stacji paliw oraz wykonuje konstrukcje stalowe, kontenery oraz barierki stalowe

  Data dodania: 17 02 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Przemysł

Przemysł - nowa strona:

Adres:


Dobry katalog stron to przede wszystkim wysoka jakość publikowanych treści oraz stałe wzmacnianie siły katalogu. Dodając swoją stronę do naszego katalogu masz gwarancję jakości oraz przekazywanej dużej siły pozycjonującej, dzięki czemu zdobędziesz wyższą pozycję. Po zatwierdzeniu strony przez naszego moderatora otrzymuje ona własną podstronę, dzięki czemu można podlinkować wyłącznie swój wpis. Zgłaszając swoją stronę do katalogu, prosimy o tworzenie unikalnych opisów co wpływa pozytywnie zarówno na dodawaną stronę jak i na jakość całego katalogu tak więc korzystają na tym wszyscy.