Podkategoria: Medycyna

« poprzednia strona · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · następna strona »
 • TERESA STELMASIAK leczenie duszności Lublin »

  TERESA STELMASIAK leczenie duszności LublinPragnę przedstawić Państwu propozycję Specjalistycznego Gabinetu Alergologicznego prowadzonego przez doktor nauk medycznych Teresę Stelmasiak. Obecnie odnotowuje się znaczny wzrost chorób alergicznych, dlatego gabinet prowadzony przez P. Doktór oferuje Państwu przeprowadzenie badań diagnostycznych, takich jak: spirometria, próby rozkurczowe, testy skórne oraz testy z krwi. poleca również wykonywanie inhalacji leczniczych oraz odczulania. Skala farmakoterapii otacza leczenie: obturacyjnych chorób płuc ( w tym - astmy oskrzelowej ), zapalenia spojówekj, uczuleń zawodowych, pyłkowicy, pokrzywki oraz atopowych zapaleń skóry. Pełną ofertę i inne dokładne wiadomości odnajdą Państwo na witrynie internetowej.

  Data dodania: 04 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • KALMEDICA stomatologia dziecięca kalisz »

  KALMEDICA stomatologia dziecięca kaliszJedną z placówek medycznych mających swoją siedzibę w Kaliszu jest klinika Kalmedica. Zajmuje się świadczeniem podstawowej opieki zdrowotnej dla dzieci oraz dorosłych. Zatrudnieni są w niej lekarze specjaliści, tacy jak ortopeda, otolaryngolog, okulista dziecięcy i neurochirurg. Kalmedica posiada gabinet stomatologiczny wykonujący zabiegi z zakresu leczenia próchnicy oraz chorób przyzębia, chirurgii szczękowej oraz protetyki. Zajmuje się także wszczepianiem implantów w przypadku braku pojedynczych zębów czy by osadzić na nich protezę. Znajdujące się placówce laboratorium analityczne pozwala na oznaczenie poziomu hormonów oraz markerów nowotworowych. Więcej informacji odnajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 13 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • lekarz dermatolog warszawa »

  lekarz dermatolog warszawaSpecjalnością naszego gabinetu jest realizowanie profesjonalnych usług medycznych z zakresu dermatologii, alergologii, dermatochirurgii oraz wenerologii. Nasz gabinet znajduje się w Warszawie, istnieje od 15 lat, dzięki czemu mamy już wielu stałych klientów. Zapewniamy naszym pacjentom wykonanie kompleksowej diagnostyki. Jednocześnie w naszym gabinecie oferujemy usługi medyczne, które wykonuje doświadczony lekarz dermatolog Warszawa, co pozwala nam zapewnić leczenie zgodnie z najnowszymi rozwiązaniami medycznymi. Gwarantujemy naszym pacjentom również wysoki standard leczenia w komfortowych warunkach na nowoczesnym sprzęcie. Staramy się aby nasi pacjenci byli zawsze zadowoleni z oferowanych przez nas usług. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego gabinetu na stronie internetowej!

  Data dodania: 14 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Katowice »

  Rehabilitacja KatowiceRehabilitacja Katowice – na tym znamy się najlepiej. Na każdym kroku podkreślamy korzystne działanie rehabilitacji w problemach zdrowotnych. Aby zapewnić naszym pacjentom najwyższą jakość rehabilitacji nasz zespół pracuje najskuteczniejszymi metodami wspomagając się najnowocześniejszym sprzętem. Zapraszamy do skorzystania z fachowej pomocy naszych doświadczonych fizjoterapeutów. Niezależnie jaki masz problem: ból kręgosłupa, stan pooperacyjny, uraz w trakcie wykonywania codziennych czynności, styl pracy, który naraża na złą postawę ciała, czy może chcesz poprawić swoja sprawność w codziennych czynnościach – przyjdź do nas, a przekonasz się jak bardzo rehabilitacja może poprawić Twój stan zdrowia. Zapraszamy – rehabilitacja Katowice.

  Data dodania: 20 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.gabinetusg.com.pl »

  www.gabinetusg.com.plGabinet USG dysponuje profesjonalnym sprzętem i kadrą medyczną, dzięki czemu świadczy usługi lekarskie na najwyższym poziomie. Dzięki dostępnej w przychodni aparaturze możliwe jest wykonanie USG klatki piersiowej, USG serca, USG jamy ustnej czy ważne z punktu widzenia leczenia nowotworów USG piersi. W gabinecie USG możliwe jest również wykonanie szeregu innych specjalistycznych badań, a następnie skonsultowanie ich wyników z dostępnymi na miejscu lekarzami specjalistami. Badaniu podlegają osoby w każdym wieku, a więc zarówno malutkie dzieci jak i osoby w podeszłym wieku. Możliwe są również konsultacje lekarskie z kardiologiem, urologiem, gastrologiem, endokrynologiem czy z chirurgiem naczyniowym. Dzięki temu możliwe jest podjęcie dalszych kroków w leczeniu wszelkich chorób.

  Data dodania: 30 11 2015 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Medycyna

Medycyna - nowa strona:

Adres:


Dobry katalog stron to przede wszystkim wysoka jakość publikowanych treści oraz stałe wzmacnianie siły katalogu. Dodając swoją stronę do naszego katalogu masz gwarancję jakości oraz przekazywanej dużej siły pozycjonującej, dzięki czemu zdobędziesz wyższą pozycję. Po zatwierdzeniu strony przez naszego moderatora otrzymuje ona własną podstronę, dzięki czemu można podlinkować wyłącznie swój wpis. Zgłaszając swoją stronę do katalogu, prosimy o tworzenie unikalnych opisów co wpływa pozytywnie zarówno na dodawaną stronę jak i na jakość całego katalogu tak więc korzystają na tym wszyscy.