Podkategoria: Medycyna

« poprzednia strona · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · następna strona »
 • Dom seniora Małopolska | cmskalka.pl »

  Dom seniora Małopolska | cmskalka.plJeśli ty lub Twój bliski w jesieni życia potrzebujecie zwiększonej opieki medycznej, ale także wparcia, ciepłej i rodzinnej atmosfery serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Centrum Medycznego Sałka. Dom seniora, który otworzyliśmy w okolicach Olkusza (małopolska) jest ośrodkiem dla starszych osób, którzy cenią sobie stałą opiekę, ale także miłe towarzystwo i serdeczną atmosferę. Do ośrodka przynależy sporych rozmiarów ogród, a okolica jest niezwykle zielonym i atrakcyjnym regionem. Do dyspozycji pacjentów Dom Seniora oddał wyposażone we wszelkie potrzebne meble i sprzęty apartamenty, stoiska komputerowe czy biblioteczkę. Zatem jeśli jesteś mieszkańcem Małopolski lub okolic zapraszamy.
  Jeśli natomiast szukasz dobrych i profesjonalnych poradni specjalistycznych, takich jak poradnia chirurgiczna, poradnia kardiologiczna, stomatologia, rehabilitacja, diabetologia, reumatologia czy endokrynologia również zapraszamy do zapoznania się z ofertą centrum mieszczącego się w okolicach miasta Olkusz. Wszystkie gabinety wyposażone są w nowoczesne sprzęty, a nasz personel medyczny podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie.
  Dodatkowe informacje odnośnie przeprowadzanach w Centrum Medycznym Sałka zabiegów oraz ich cennik odnajdą Państwo na stronie firmowej. Zapraszamy także do kontaktu telefonicznego.

  Data dodania: 06 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Kraków - addent.pl »

  Dentysta Kraków - addent.plDoskonale znasz zapewne przykrość, jaka jest związana z bólem zębów. Prawdopodobnie chcesz, aby Tobie i Twoim bliskim to nieprzyjemne uczucie przydarzało się jak najrzadziej. Prostym sposobem jest pozostawanie w stałym kontakcie ze specjalistą – dobrym dentystą - Kraków, Szczecin czy Miechów. Wszędzie sytuacja jest taka sama. Centrum Stomatologiczne Addent w Krakowie oferuje właśnie taką opiekę. Naszym celem jest świadczenie usług na najwyższym możliwym poziomie. Wierzymy również w kompleksowe podejście do zdrowia – ale również i urody – jamy ustnej i uzębienia.
  W przypadku problemów, polecamy szeroki zakres zabiegów z zakresu stomatologii leczniczej oraz stomatologii estetycznej – stomatologii zachowawczej w przypadku, gdy ubytki są niewielkie, oraz poważniejsze – leczenia kanałowego, gdy problem jest bardziej dokuczliwy. Tym, co wyróżnia Addent spośród innych zlokalizowanych w Krakowie gabinetów stomatologicznych jest to, że również w przypadku zabiegów typowo leczniczych, bierzemy pod uwagę aspekt estetyczny, dążąc do tego, by zęby naszych Klientów wyglądały jak najbardziej naturalnie.
  Addent umożliwia również skorzystanie z usług z zakresu ortodoncji w Krakowie w przypadku problemów ze zgryzem. W takich przypadkach, jak trwałe ubytki zębowe, będące następstwem np. wypadków, proponujemy usługi polegające na wstawianiu implantów w naszym krakowskim centrum stomatologicznym. W tym zakresie również koncentrujemy się na rozwiązaniach, które przyniosą Pacjentom satysfakcję estetyczną.

  Data dodania: 08 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Andrychów - dentysta-andrychow.pl »

  Dentysta Andrychów - dentysta-andrychow.plZnaną Państwu być może sytuacją jest, gdy mieszkając poza dużym miastem, niekiedy bywają trudności ze znalezieniem dobrego lekarza. Taka sytuacja rzadko pojawia się w przypadku dentystów, ale jeśli niezbędne stają się specjalistyczne usługi dentystyczne, takie jak wstawianie implantów, zwykle zachodzi potrzeba udania się do większej miejscowości, gdzie wybór gabinetów dentystycznych jest znaczny. Nie jest więc łatwo znaleźć, mieszkając w Andrychowie, Wadowicach, Kętach, Zatorze lub Kalwarii gabinet stomatologiczny oferujący prawdziwie kompleksowe usługi. Obecnie sytuacja ta ulega zmianie. Pragniemy Państwu przedstawić gabinetu stomatologicznego w Andrychowie, działającego pod szyldem „Addent”, którego pierwsze centrum dentystyczne powstało, odnosi sukcesy i funkcjonuje do dziś w Krakowie.
  Przykładowo, poszukując możliwości przeprowadzenia leczenia kanałowego w Andrychowie, warto zajrzeć właśnie do Addentu, mieszczącego się przy ul. Krakowskiej 93A. Tutaj wszelkie leczenie poprzedza się zawsze gruntownym rozpoznaniem problemu. Posiadamy zatem nowoczesny sprzęt diagnostyczny. Istnieje dzięki temu możliwość wykonania precyzyjnych zdjęć – rentgenowskich lub wykonania tomografii komputerowej zębów w Andrychowie.
  Centrum stomatologiczne Addent posiada wszystko, czego można oczekiwać od dentysty w Andrychowie – dobre położenie i miłą atmosferę oraz standard usług nieodbiegający od poziomu, jaki oferują gabinety zlokalizowane w znacznie większych miejscowościach.
  W przypadku konieczności podjęcia leczenia specjalistycznego, takiego jak np. z zakresu protetyki stomatologicznej – w Andrychowie, Kętach czy dowolnych innych okolicznych miejscowościach, również możecie Państwo liczyć na Addent.

  Data dodania: 08 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Kraków - dentystadlaciebie.pl »

  Dentysta Kraków - dentystadlaciebie.plW obecnych czasach większości osób doskonale wiadomo, że problemy stomatologiczne nie cierpią zwłoki. W przypadku odkładania wizyty w gabinecie stomatologicznym problem najprawdopodobniej tylko się zaostrzy. Warto posiadać zaufany gabinet stomatologiczny lub dentystę, co do którego profesjonalizmu nie mamy żadnych wątpliwości, przez co nie wahamy się udać do niego w razie jakichkolwiek problemów z uzębieniem. Dentystą w Krakowie spełniającym takie wymagania może być dla Państwa z pewnością Gabinet Stomatologiczny Addent.
  Nasza siedziba, mieszcząca się przy ulicy Radzikowskiego 18 zapewni odpowiednią atmosferę, a nasz fachowy i doświadczony personel upewni Państwa, że znajdujecie się w dobrych rękach.
  Nasze podejście do zdrowia naszych Pacjentów jest całościowe – w naszym gabinecie zapewniamy wielostronną opiekę stomatologiczną. Oznacza to również, że jesteśmy w stanie podołać każdemu problemowi, niezależnie od jego rodzaju: przeprowadzamy zarówno zabiegi lżejsze, polegające na wypełnianiu ubytków, jak również bardziej poważne interwencje, jak chociażby z zakresu chirurgii stomatologicznej w Krakowie czy też stomatologii estetycznej.
  Osobom chcącym zadbać zarówno o urodę uśmiechu, jak i o zdrowie, polecamy dokonywane w naszym gabinecie w Krakowie usuwanie kamienia nazębnego – zabieg redukujący prawdopodobieństwo powstania groźnej dla zdrowia zębów próchnicy.
  Do naszej działalności podchodzimy odpowiedzialnie – opieramy ją na solidnej diagnostyce. Dlatego też, jeśli sytuacja tego wymaga, decydujemy się na przeprowadzenie kompleksowych badań, np. tomografii komputerowej zębów Krakowie, w naszym centrum, co jest możliwe, dzięki temu, że posiadamy nowoczesny sprzęt diagnostyczny.

  Data dodania: 08 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Masaż Wrocław »

  Masaż WrocławW celu zapobiegania chorobom można wykorzystać naturalny i znany od wielu lat sposób – masaż. Skuteczna fizjoterapia to nie tylko popularna fizykoterapia, czyli oddziaływanie na organizm bodźcami naturalnymi (woda, ciepło) i sztucznymi (pole magnetyczne, laser, ultradźwięki). Nowoczesna rehabilitacja łączy w sobie wiele elementów – oprócz bodźców fizykalnych ważna jest kinezyterapia czyli leczenie ruchem (np. metoda mckenziego, pnf) i masaż z elementami terapii manualnej. Dobrze wykonany masaż przynosi nie tylko przyjemność, ale przede wszystkim pozwala pozbyć się bólów kręgosłupa, karku i mięśni. Masaż oddziałuje na cały nasz organizm - przyśpiesza regenerację sił, dobroczynnie działa na ciało i psychikę. Skuteczność masażu sprawia, że stanowi on często samodzielną metodę rehabilitacji lub jest wykorzystywany jako uzupełnienie innych metod leczenia, jak: terapia manualna, terapia punktów spustowych, kinesiotaping. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego gabinetu masażu. Oferujemy m. in. : masaż leczniczy, masaż relaksacyjny i masaż wyszczuplający (wygładzający antycellulit). Dodatkowo swoim doświadczeniem służą: chirurg, ortopeda, neurolog. Zapraszamy!

  Data dodania: 22 05 2016 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Medycyna

Medycyna - nowa strona:

Adres:


Dobry katalog stron to przede wszystkim wysoka jakość publikowanych treści oraz stałe wzmacnianie siły katalogu. Dodając swoją stronę do naszego katalogu masz gwarancję jakości oraz przekazywanej dużej siły pozycjonującej, dzięki czemu zdobędziesz wyższą pozycję. Po zatwierdzeniu strony przez naszego moderatora otrzymuje ona własną podstronę, dzięki czemu można podlinkować wyłącznie swój wpis. Zgłaszając swoją stronę do katalogu, prosimy o tworzenie unikalnych opisów co wpływa pozytywnie zarówno na dodawaną stronę jak i na jakość całego katalogu tak więc korzystają na tym wszyscy.