NIszczenie Dokumnetów

NIszczenie Dokumnetów Global Service zajmuje się profesjonalnym procesem niszczenia dokumentacji i każdego rodzaju nośników pamięć. Dzałamy dla naszych klientów od wielu lat, zdobyte w ten sposób doświadczenie pozwala zagwarantować najwyższy poziom serwisu
Mamy w naszym prtfelu klientów ponad 300 stalych klntów z sektora bankowego, finansowego, firm prywatnych oraz z adminiastracji państwowej.
Bez względu na rozadzaj klienta i wielkość jego zamówienia do kązdego firma podchodzi z najwyższą staranności i każde zamówienie traktuje w sposób szczegówlny.
Mamy nasze file w wielu lokalizacjach Polski min w Warszawie, Gdańsku, Bydgoszczy i Łodzi.
Spółka wykonuję swoje usługi na profesjonalnych sprzętach zachodniej produkcji marki HSM. Praca na tych maszynach zapewnia dużą wydajność i najwyższa jakość wykonyanych usług.
Nasze usługi wykonujemy zgodnie z normą DIN 66399 i gwarantujemy klasę tajności P4 dla niszczonych dla Państwa dokumentów i H4 dla nośników pamięci.
Niszczenie dokumentów na życzenie zleceniodawcy może sie odbywać w siedzibie ich firmy - servis mobilny. W przypadku niszczenia nośników danych możliwa jest także opcja wstępnego ich niszczenia w siedzibie zamawiającego.
Transport odbywa sie samochodami monitorowanymi przez system satelitarny GPS co pozwala klientowi po zalogowaniu w dostarczonej przez nas aplikacji na ciągle monitorowanie pozycji samochodu.
Na życzenie klienta spólka proces rozdrabniania dokumentacji i danych zapisuje na płtke DVD, która jest przekazywana wraz z kompletem dokumentów i certyfikatów po zakończeniu usługi klientowi. Możliwe też jest że w procesie niszczenia współuczestniczy jako widz wysłannik zleceniodawcy.
Dla naszych klientów stworzyliśmy duży wybór cen dostosowanych do indywidualnych ich potrzeb. Cenniki przgotowane są w sposób, który dopasuje indywidalne potrzeby klienta do optyamlnej ceny. Firma oferuje odbiory dedykowane, odbiory cykliczne objęte stałą umową o współpracy,

Szczegóły strony gs-recykling.pl:

Podlinkuj stronę gs-recykling.pl:

NIszczenie Dokumnetów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 18 Odwiedziny googlebot 28

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Opieka nad seniorami w Niemczech »

  Opieka nad seniorami w NiemczechOpieka nad Seniorami w Niemczech – oferty pracy już na Ciebie czekają – pojedź do Niemiec i zarabiaj nawet do 1600 euro tygodniowo! Nie musisz się martwić – podczas gdy Ty będziesz opiekować się starszą osobą, my zadbamy o Ciebie i Twoje sprawy. Zaoferujemy Ci zarobki do 1600 euro tygodniowo oraz legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia. Załatwimy też za Ciebie wszystkie formalności. Nawiązujemy także współpracę z osobami prowadzącymi działalność gospodarczą na terenie Polski i Niemiec. Odprowadzimy składki ZUS, pomożemy w zorganizowaniu transportu. Zwrócimy Ci koszty podróży (150 euro). Zorganizujemy wyżywienie i zakwaterowanie u rodziny już na miejscu. Co jeszcze? A więc: zapewniamy krótki czas oczekiwania na wyjazd od momentu zgłoszenia się oraz premię za polecenie nowego pracownika. A czego wymagamy od Ciebie? Wymagamy chęci do pracy, doświadczenia w opiece nad starszymi osobami oraz komunikatywnej znajomości języka niemieckiego. Mile widziane będą także referencje oraz przebyte kursy z zakresu opieki nad osobami starszymi.

  Data dodania: 20 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Opieka nd osobami starszymi w Niemczech »

  Opieka nd osobami starszymi w NiemczechChcesz pracować jako opiekunka starszych osob w Niemczech? Mamy dla Ciebie wyjątkowe oferty pracy! Zespół MyCare 24 umożliwia wyjazdy tysiącom osób, zainteresowanch pracą opiekunki dla osób starszych. Jeśli znasz język niemiecki (w stopniu komunikatywnym) i masz doświadczenie w opiece nad seniorami, zgłoś się - oferujemy Ci możlwość bardzo atrakcyjnych zarobków (nawet do 1600 euro miesięcznie), w pełni legalną pracę (umowa zlecenie, odprowadzenie składek ZUS), zakwaterowanie i wyżywienie na miejscu, pomoc w zorganizowaniu transportu (zwrot kosztów 150 euro), ubezpieczenie.
  Zapewniamy kompleksowe przygotowanie i pomoc przed wyjazdem oraz opiekę koordynatorów w czasie pobytu za granicą. Zależy nam na Twojej satysfakcji i na nawiązaniu długoterminowej współpracy z opiekunami i rodzinami. Posiadamy również oferty na krótkie zastępstwa.

  Data dodania: 25 07 2017 · szczegóły wpisu »


Dobry katalog stron to przede wszystkim wysoka jakość publikowanych treści oraz stałe wzmacnianie siły katalogu. Dodając swoją stronę do naszego katalogu masz gwarancję jakości oraz przekazywanej dużej siły pozycjonującej, dzięki czemu zdobędziesz wyższą pozycję. Po zatwierdzeniu strony przez naszego moderatora otrzymuje ona własną podstronę, dzięki czemu można podlinkować wyłącznie swój wpis. Zgłaszając swoją stronę do katalogu, prosimy o tworzenie unikalnych opisów co wpływa pozytywnie zarówno na dodawaną stronę jak i na jakość całego katalogu tak więc korzystają na tym wszyscy.