Strony związane z hasłem 'hydrografika':

  • Hydrografika »

    HydrografikaStrona internetowa i sklep z akcesoriami do tworzenia hydrografiki. Hydrografika to technologia wodnego transferu nadruków, pozwalająca przenieść nadruk na dowolną powierzchnię. Na stronie znajdują się informacje na temat niezbędnych produktów do wykonania nadruków tą techniką. Są to przede wszystkim folie do zadruku, specjalne tusze, utrwalacze, aktywatory czy też wanny do przenoszenia hydrografiki na docelową powierzchnię. Folia do druku to folia, która pozwala przenieść technologię hydronadruków do domowych warunków. Na stronie opisane są również drukarki nadające się do drukowania specjalnym pigmentem na foliach do hydrografiki. Zapraszamy wszystkich na stronę gdzie szerzej opisany jest cały proces wykonania hydrografiki w domowym zaciszu.

    Data dodania: 16 10 2015 · szczegóły wpisu »
  • Hydrografika »

    HydrografikaStrona internetowa dedykowana hydrografice, na której znajdziemy obszerne informacje na temat wykonywania własnych wzorów. Na stronie internetowej zostały dokładnie przedstawione procedury i wymagane akcesoria takie jak folia do hydrografiki, aktywatory a także tusze do hydronadruków. Wiedza znajdująca się na stronie przyda się wszystkim który chcą zacząć zajmować się domową hydrografiką. Technika hydrografiki umożliwia przetransferowanie obrazka z komputera na przestrzenne przedmioty takie jak np. części motoryzacyjne czy kaski motocyklowe. Na stronie znajdziemy również galerię pokazującą przykładowe efekty zastosowania hydrografiki

    Data dodania: 06 02 2017 · szczegóły wpisu »


Dobry katalog stron to przede wszystkim wysoka jakość publikowanych treści oraz stałe wzmacnianie siły katalogu. Dodając swoją stronę do naszego katalogu masz gwarancję jakości oraz przekazywanej dużej siły pozycjonującej, dzięki czemu zdobędziesz wyższą pozycję. Po zatwierdzeniu strony przez naszego moderatora otrzymuje ona własną podstronę, dzięki czemu można podlinkować wyłącznie swój wpis. Zgłaszając swoją stronę do katalogu, prosimy o tworzenie unikalnych opisów co wpływa pozytywnie zarówno na dodawaną stronę jak i na jakość całego katalogu tak więc korzystają na tym wszyscy.