Podkategoria: transport

« poprzednia strona · 8 · 9 · następna strona »
 • Pack4you paczki do Anglii i dalej »

  Pack4you paczki do Anglii i dalejKażdy kto wysyła wyprodukowany czy prezent, wie, że znalezienie odpowiedniego bezpiecznego jest kluczowe dla pomyślności transakcji, a oprócz atrakcyjnej ceny liczy się także czas i bezpieczeństwo w przewozie. My również o tym wiemy, dlatego w naszych usługach proponujemy tylko firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, z wieloletnim doświadczeniem. Przesyłki do Anglii i innych krajów europejskich są ubezpieczone nawet do 6000 PLN w cenie, a transport palet krajowych do 10000 PLN. Zlecenie u nas jest niezwykle proste i odbywa się za pomocą wygodnego formularza online. Nie wymagamy również podpisywania umów, co nie oznacza, że nie zajmujemy się każdą przesyłką z należytą starannością i zaangażowaniem.

  Data dodania: 07 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • bilety autobusowe »

  bilety autobusoweIle średnio może trwać kupowania biletu na autokar przez Internet? Otóż nie dłużej niż pięć minut! Jeśli nie wierzysz, to już dzisiaj sprawdź to na stronie busfor. pl. To wyjątkowa wyszukiwarka połączeń autokarowych po całej Europie. Po prostu wpisujesz kierunki podróży, daty i wybierasz najbardziej korzystną cenowo ofertę. Płacisz i już możesz pakować walizkę. Masz pewność, że miejsce w wybranym przez Ciebie autokarze będzie na Ciebie czekało. Sprawdź jakie to proste i już dzisiaj zamień samoloty na autokary – to naprawdę bardzo fascynujące podróże! Ile średnio może trwać kupowania biletu na autokar przez Internet? Otóż nie dłużej niż pięć minut! Jeśli nie wierzysz, to już dzisiaj sprawdź to na stronie busfor. pl. To wyjątkowa wyszukiwarka połączeń autokarowych po całej Europie. Po prostu wpisujesz kierunki podróży, daty i wybierasz najbardziej korzystną cenowo ofertę. Płacisz i już możesz pakować walizkę. Masz pewność, że miejsce w wybranym przez Ciebie autokarze będzie na Ciebie czekało. Sprawdź jakie to proste i już dzisiaj zamień samoloty na autokary – to naprawdę bardzo fascynujące podróże!

  Data dodania: 11 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • www.ani-ta-bus.pl »

  www.ani-ta-bus.plFirma Ani-ta Bus to prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, które świadczy usługi transportowe na terenie północnej Polski oraz północnych Niemiec, Holandii i Belgii. Organizowane przejazdy odbywają się nowoczesnymi busami wyposażonymi między innymi w klimatyzację. Nasze busy regularnie jeżdżą z Polski do Holandii, z Niemiec do Polski, jak również na wielu innych trasach. Obsługujemy zarówno popularne kierunki jak np. Gdańsk – Amsterdam, jak i mniej obłożone w rodzaju Słupsk – Bremen. Przy zbiorowych zleceniach obsługujemy przewozy na terenie całej Europy.
  Naszą misją jest zagwarantowanie usługi o jak najwyższym standardzie. Umożliwia nam to flota samochodów oparta na nowych modelach Renault Traffic, które są ściśle przystosowane do obsługi pasażerskiej. Klimatyzacja, dodatkowe ogrzewanie, przestronne fotele z miejscem na nogi i drobne akcesoria – to tylko kilka z licznych argumentów przemawiających za wyborem tych pojazdów. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 05 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Spedycja międzynarodowa - Symlog »

  Spedycja międzynarodowa - SymlogIch specjalizacją jest spedycja lądowa, morska oraz kolejowa. Symlog to międzynarodowa marka, która wie, jak zadbać o dobro swoich odbiorców. Jako w pełni niezależna firma spedycyjna, są w stanie zapewnić najlepszą ofertę cenową i jakościową. Współpraca z nimi to gwarancja terminowości dostaw i ich bezpieczeństwa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i renomie cieszą się wielkim zaufaniem ze strony klientów biznesowych, jak i kontrahentów, z którymi prowadzą często wieloletnią współpracę. Symlog specjalizuje się w transporcie kolejowym, lądowym i morskim i indywidualnie podchodzi do każdego klienta.

  Data dodania: 12 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • PLAY TAXI Wrocław »

  PLAY TAXI WrocławFirma Play Taxi zajmuje się nie tylko zwykłym transportem osób, ale również przewozami vip. Każda taka osoba jest przewożona, tak jak tylko sobie zażyczy. Firma ciągle się rozwija dlatego wprowadza różne udogodnienia w życie, a oprócz tego klient, który regularnie korzysta z usług firmy może otrzymać kartę stałego klienta. Karta ta daje prawo do zniżek. Obsługują również imprezy okolicznościowe. W tym celu zaleca się o kontakt telefoniczny, bądź wypełnienie formularza na stronie internetowej firmy. Dyspozytorki, jak najszybciej odpowiadają na tak zadane pytanie. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie internetowej Play Taxi.

  Data dodania: 25 10 2017 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 8 · 9 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: transport

transport - nowa strona:

Adres:


Dobry katalog stron to przede wszystkim wysoka jakość publikowanych treści oraz stałe wzmacnianie siły katalogu. Dodając swoją stronę do naszego katalogu masz gwarancję jakości oraz przekazywanej dużej siły pozycjonującej, dzięki czemu zdobędziesz wyższą pozycję. Po zatwierdzeniu strony przez naszego moderatora otrzymuje ona własną podstronę, dzięki czemu można podlinkować wyłącznie swój wpis. Zgłaszając swoją stronę do katalogu, prosimy o tworzenie unikalnych opisów co wpływa pozytywnie zarówno na dodawaną stronę jak i na jakość całego katalogu tak więc korzystają na tym wszyscy.