Podkategoria: Pozostałe

Jeżeli twoja strona nie pasuje do żadnej z wymienionych poniżej kategorii, możesz umieścić ją w podkategorii pozostałe

« poprzednia strona · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · następna strona »
 • Grawerowanie - medale i ryngrafy »

  Grawerowanie - medale i ryngrafyOd 1991 roku oferujemy szeroki zakres usług grawerskich i złotniczych, a naszą specjalnością są precjoza o charakterze patriotycznym i narodowym. Dla miłośników tradycji wytwarzamy odznaki, sygnety, miniatury sztandarów czy medale i odznaczenia wojskowe. Nie zapominamy również o klientach, którzy pragną wręczyć grawerowaną ozdobną tablicę pamiątkowa z okazji rocznicy, urodzin, chrztu czy innej uroczystości. Oprócz wymienionych wyżej produktów w naszej ofercie znajdują się ryngrafy, tablice informacyjne, listy gratualcyjne oraz napisy na broni białej i palnej, papierośnicach, wizytówkach, długopisach itp.
  Grawerowanie wykonujemy zarówno ręcznie jak i komputerowo.
  Wśród naszych klientów jest wiele klubów sportowych, jednostek wojskowych, policyjnych i strażackich czy kół łowieckich.

  Data dodania: 28 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • uslugidzwigowe.lublin.pl »

  uslugidzwigowe.lublin.plBUD-ROM usługi dźwigowe Lublin ma w swojej ofercie usługowej, poza wynajmem żurawi samojezdnych, różnego typu prace takie jak montaż konstrukcji stalowych i różne inne skomplikowane zadania montażowe i demontażowe, usługi załadunkowe i rozładunkowe, wysokościowe roboty budowlane na przykład na dachach, prace demontażowe kominów i hal, ustawianie lub usuwanie słupów elektrycznych i telekomunikacyjnych i wiele innych. Realizację każdego zamówienia dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta, zapewniając mu wysoką jakość usług i zadowolenie z efektów. Mamy konkurencyjne ceny na nasze usługi i jesteśmy w pełni dyspozycyjni. Przyjmujemy prace w całym kraju. Zapraszamy do korzystania z naszej oferty, którą szczegółowo przedstawiamy na firmowym portalu internetowym.

  Data dodania: 04 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Klarsan.eu »

  Klarsan.euPlanujesz zakupić filtry do wody jednak nie orientujesz się w ich rodzajach i nie wiesz, który byłby najlepszy dla Ciebie i twojej rodziny? Rozwiązaniem twojego problemu jest nasza strona gdzie znajdziesz wszystkie informacje niezbędne do podjęcia odpowiedniej decyzji. Na stronie znajdziesz nie tylko informacje na temat stosowanych filtrów, ale również dowiesz się jakie istnieją wkłady do nich, który będzie odpowiedni do danego rodzaju filtra, jakie są metody filtracji wody, oraz będziesz się mógł dowiedzieć jakie prawidłowe parametry powinna zawierać woda. Dodatkowo gdybyś miał problem z wyborem odpowiedniego urządzenia pomoże Ci nasz ekspert, który jest gotowy odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Cię kwestie. Na stronie znajduje się również sklep gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

  Data dodania: 05 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz hiszpańskiego warszawa »

  Tłumacz hiszpańskiego warszawaOferujemy zarówno tłumaczenia ustne, jak i pisemne na wysokim poziomie. Właścicielem Kancelarii Naukowo-Biznesowej jest tłumacz przysięgły języka hiszpańskiego dr Łukasz Wójcik. Jest on wpisany na listę Ministra Sprawiedliwości. Zakres usług obejmuje tłumaczenia zwykłe i uwierzytelnione. Ponadto tłumacz hiszpańskiego może uczestniczyć np. w tłumaczeniu negocjacji biznesowych bez względu na branżę. Zajmujemy się tłumaczeniami handlowymi, finansowymi, prawnymi oraz politycznymi. Warto podkreślić, że terminy wykonania usługi każdorazowo uzgadniany jest z klientem. Uwzględnia nie tylko specyfikę tłumaczenia oraz nakład pracy, ale również potrzeby klienta. Biur tłumaczeń na rynku jest wiele, ale tylko niektóre oferują usługi na tak wysokim poziomie w atrakcyjnej cenie.

  Data dodania: 13 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • METIS GROUP konsulting »

  METIS GROUP konsultingMETIS GROUP to firma doradcza specjalizująca się w doradztwie biznesowym i finansowym. Działamy na rynku od 2009 roku. Od tego momentu zrealizowaliśmy kilkadziesiąt projektów doradczych. Wspieramy naszych klientów podczas przygotowania i realizacji nowych inwestycji, realizowania projektów rozwojowych oraz przechodzenia przez proces restrukturyzacji. Wykonujemy takie usługi jak: doradztwo biznesowe, biznes plany, strategie rozwoju, wyceny firm, analizy strategiczne, analizy finansowe i due diligence.
  Wspieramy również klientów w pozyskaniu finansowania. W ramach usługi doradztwa finansowego przygotowujemy dokumentację biznesową, kompletujemy dokumenty, wyjaśniamy wszystkie ryzyka biznesowe oraz dążymy do ich minimalizacji i ostatecznie negocjujemy warunki finansowania z bankiem lub inną instytucją finansową. Zależy nam na osiągnięciu jak najlepszych warunków finansowych dla naszego Zleceniodawcy. Wspólnie ze zleceniodawcą dążymy do osiągnięcia jak najlepszych efektów z wykonanej pracy. Wykonane przez nas usługi wprowadziły nowy wyższy standard jakości usług konsultingowych.

  Data dodania: 18 04 2016 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Pozostałe

Pozostałe - nowa strona:

Adres:


Dobry katalog stron to przede wszystkim wysoka jakość publikowanych treści oraz stałe wzmacnianie siły katalogu. Dodając swoją stronę do naszego katalogu masz gwarancję jakości oraz przekazywanej dużej siły pozycjonującej, dzięki czemu zdobędziesz wyższą pozycję. Po zatwierdzeniu strony przez naszego moderatora otrzymuje ona własną podstronę, dzięki czemu można podlinkować wyłącznie swój wpis. Zgłaszając swoją stronę do katalogu, prosimy o tworzenie unikalnych opisów co wpływa pozytywnie zarówno na dodawaną stronę jak i na jakość całego katalogu tak więc korzystają na tym wszyscy.