Podkategoria: Stomatologia

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »
 • Centrum Stomatologii Estetycznej MULTIMED stomatolog zamość »

  Centrum Stomatologii Estetycznej MULTIMED stomatolog zamośćNa obszarze województwa lubelskiego świadczy usługi Centrum Stomatologii Estetycznej MULTIMED. Jednostka funkcjonuje na rynku od 1991 roku. W naszym gabinecie Pacjenci mają dostęp do wielu zabiegów z obszaru leczenia zachowawczego lub profilaktyki. W oparciu o podpisaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia realizujemy zabiegi za darmo. Z usług Centrum można korzystać od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do 21:30 i w sobotę w godzinach 8:00 do 14:00. Dla pozyskania większej ilości informacji na temat naszej aktywności osoby zaintrygowane zapraszamy do zaznajomienia się z treścią strony internetowej.

  Data dodania: 17 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • ROMAN BORCZYK KLINIKA IMPLANTOLOGII I STOMATOLOGII »

  ROMAN BORCZYK KLINIKA IMPLANTOLOGII I STOMATOLOGIIKlinika Implantologii i Somatologii Estetycznej Romana Borczyka powstała w Katowicach. Znajdą tu Państwo nie tylko podstawowe zabiegi w zakresie bezbolesnego leczenia zmian próchniczych u dzieci oraz dorosłych, ekstrakcji zębów, czy też wybielania zębów i korygownia wad zgryzu, ale też te najbardziej skomplikowane, jak przeszczepy dziąseł, odtworzenie kości i wstawianie implantów. Poza tym zajmujemy się leczeniem chorób przyzębia oraz okolic jamy ustnej, nawet takich jak zapalenie zatok szczękowych i polipy. Nasza klinika stomatologiczna jest wyposażona w nowoczesny sprzęt umożliwiający właściwą diagnostykę i efektywne leczenie. Dokładne informacje o usługach zostały umieszczone na stronie.

  Data dodania: 17 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet stomatologiczny Warszawa dentysta grochów »

  Gabinet stomatologiczny Warszawa dentysta grochówOsoby szukające profesjonalnego Gabinetu Stomatologicznego mieszczącego się w Warszawie, realizującego kompleksowe usługi z zasięgu stomatologii, ortodoncji, protetyki i chirurgii stomatologicznej, zapraszamy do Gabinetu Stomatologicznego prowadzonego przez dr hab. med. Dorotę Olczak - Kowalczyk. To lekarz specjalista posiadający długoletnią praktykę a także bardzo dobre kwalifikacje. To wyjątkowe, nowoczesne miejsce, skupiające w sobie profesjonalne usługi o szerokim zakresie, ogromną wiedzę stomatologiczną oraz nowoczesne urządzenia stomatologiczne. Prezentowany gabinet wykonuje wiele usług związanych z nie tylko z leczeniem chorób zębów. Całkowitą ofertę znajdziecie Państwo na stronie:

  Data dodania: 26 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jardent Stomatologia gabinet stomatologiczny ostróda »

  Jardent Stomatologia gabinet stomatologiczny ostródaZnajdujące się w Ostródzie i Iławie gabinety stomatologiczne Jardent proponują usługi dentystyczne w pełnym zakresie. Zdołamy wykonać zdjęcia RTG zębów. Leczenie endodontyczne przeprowadzamy podając Pacjentom bezbolesne znieczulenie, podobnie czynimy w przypadku nieodzowności zrealizowania zabiegów chirurgii dentystycznej. Usuwamy zęby, zszywamy chirurgicznie rany dłutujemy złamane korzenie. W następnej kolejności przygotujemy odpowiednie protezy albo wszczepimy implanty. Zdołamy także wyczyścić zęby z kamienia i innych osadów, a także założyć licówki porcelanowe. Więcej wiadomości na stronie internetowej.

  Data dodania: 26 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • ORTODONCJA BECKER ortodonta cieszyn »

  ORTODONCJA BECKER ortodonta cieszynOrtodoncja Becker Bielsko Biała świadczy duży zakres usług, których zasadniczy cel to przywrócenie pięknego uśmiechu każdemu z naszych pacjentów. Zajmujemy się leczeniem wszelakich wad zgryzu zarówno u dzieci, jak i u dorosłych. Posiadamy ponad 15 letnią praktyką lekarską, w czasie której zajmowaliśmy się wieloma ciężkimi przypadkami. Ortodonta pracujący w naszej klinice dba przede wszystkim o bezpieczeństwo oraz wygodę pacjenta. poza tym każdy przypadek jest ustalany indywidualnie zaś po dokładnej diagnostyce sporządzany jest drobiazgowy projekt leczenia, razem z oszacowaniem kosztów. Z racji wysokiej jakości usług uczęszczają do nas pacjenci z Cieszyna, Pszczyny, Żor i Wadowic, nie wspominając o Żywcu. Ortodoncja Backer - leczy się u nas cały Śląsk.

  Data dodania: 09 01 2014 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Stomatologia

Stomatologia - nowa strona:

Adres:


Dobry katalog stron to przede wszystkim wysoka jakość publikowanych treści oraz stałe wzmacnianie siły katalogu. Dodając swoją stronę do naszego katalogu masz gwarancję jakości oraz przekazywanej dużej siły pozycjonującej, dzięki czemu zdobędziesz wyższą pozycję. Po zatwierdzeniu strony przez naszego moderatora otrzymuje ona własną podstronę, dzięki czemu można podlinkować wyłącznie swój wpis. Zgłaszając swoją stronę do katalogu, prosimy o tworzenie unikalnych opisów co wpływa pozytywnie zarówno na dodawaną stronę jak i na jakość całego katalogu tak więc korzystają na tym wszyscy.