Psychoterapeuta - Białystok

Psychoterapeuta - Białystok Spokój ducha i ustabilizowane życie, to klucz do sukcesu odnoszonego w pozostałych dziedzinach. Niestety przyszło nam żyć w bardzo stresującym świecie. Mamy mnóstwo obowiązków, ciągle gdzieś gonimy i zapominamy o priorytetach. Poradnia psychoterapeutyczna www. mbrp. pl powstała z myślą o tych, którzy chcą osiągnąć spokój ducha. Oferujemy Ci warsztaty medytacyjne dzięki którym, będziesz miał mnóstwo życiowej energii, dzięki którym rozwiążesz intrygujące Cię problemy i unikniesz depresji. Poradnia korzysta tylko ze sprawdzonych metod i posiada certyfikowanych nauczycieli. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, e-mailowego bądź przez formularz dostępny na stronie internetowej poradni psychoterapeutycznej.

Szczegóły strony www.mbrp.pl:

Podlinkuj stronę www.mbrp.pl:

Psychoterapeuta - Białystok

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 25 Odwiedziny googlebot 26

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Poradnia Filar- Centrum terapii indywidualnej i terapii par »

  Poradnia Filar- Centrum terapii indywidualnej i terapii parW ofercie Poradni Filar: psychoterapia indywidualna dorosłych i młodzieży, psychoterapia par i rodzin, warsztaty rozwoju osobistego i zajęcia psychoedukacyjne, interwencja kryzysowa w okresie ciąży i okołoporodowa, diagnoza i terapia wad wymowy u dzieci i osób dorosłych.
  Pracujemy z osobami cierpiącymi z powodu depresji, zaburzeń lękowych i zaburzeń odżywiania, po stratach, z rodzinami w kryzysie, parami przeżywającymi trudności w związku. Naszą misją jest praca nad trudnościami występującymi w związku, w parze, pomagając w dochodzeniu do porozumienia. Pomagamy dostrzec moce strony oraz zasoby służące rozwojowi pary, rozwojowi małżeństwa. Pracujemy z rodzinami będącymi w kryzysie, które chcą poprawić komfort swojego życia. Pracujemy na rzecz integralności rodziny, pomagając w jej rozwoju. Ważnym elementem naszej pracy jest podążanie w kierunku wyznaczonym przez rodzinę. Pomagamy również w rozwiązaniu problemów indywidualnych. Naszą misję realizujemy poprzez podejmowanie działań terapeutycznych. W tym celu prowadzimy terapię indywidualną – osób dorosłych, dzieci i młodzieży. Realizacja naszej misji przejawia się również w prowadzeniu terapii logopedycznej oraz warsztatach, kierowanych zarówno do osób dorosłych jak i do dzieci.

  Data dodania: 10 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Mandala - ośrodek leczenia uzależnień »

  Mandala - ośrodek leczenia uzależnieńOśrodek Mandala na swojej stronie internetowej prowadzi bloga, aby łatwiej dotrzeć do wszystkich ludzi potrzebujących pomocy. Często ludzie boją się przyznać do uzależnienia. Na stronie ośrodek opisuje między innymi, jak leczyć nerwicę, czym jest detoksykacja alkoholowa, bądź na czym polega leczenie narkomanii. Ośrodek jest przyjazny dla każdego pacjenta, pracownicy jak i terapeuci są w pełni profesjonalni oraz zapewniają dyskrecję. Ośrodek posiada salę, na której można wypocząć czy zobaczyć się z najbliższymi. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą - koniecznie jeśli potrzebujesz pomocy lub ktoś w Twojego otoczenia.

  Data dodania: 20 10 2017 · szczegóły wpisu »


Dobry katalog stron to przede wszystkim wysoka jakość publikowanych treści oraz stałe wzmacnianie siły katalogu. Dodając swoją stronę do naszego katalogu masz gwarancję jakości oraz przekazywanej dużej siły pozycjonującej, dzięki czemu zdobędziesz wyższą pozycję. Po zatwierdzeniu strony przez naszego moderatora otrzymuje ona własną podstronę, dzięki czemu można podlinkować wyłącznie swój wpis. Zgłaszając swoją stronę do katalogu, prosimy o tworzenie unikalnych opisów co wpływa pozytywnie zarówno na dodawaną stronę jak i na jakość całego katalogu tak więc korzystają na tym wszyscy.