psycholog lublin

psycholog lublin Nasz specjalny ośrodek umijescowiony jest w Lublinie. Od długiego czasu działamy jako poradnia psychologiczna z profesjonalną kadrą specjalistów. Potrafimy przystosować się do każdego jednego przypadku i systematycznie dążyć do jego całkowitego zniwelowania. Stosując najnowocześniejsze metody terapii możemy osiągnąć namacalne efekty już po bardzo krótkim czasie od momentu rozpączecia leczenia. Odnosimy sukcesy zarówno wśród grup ludzi jak i pojedyńczych przypadkach. W trosce o dobro naszych pacjentów stosujemy nowatorskie techniki pozwalające szybko namierzyć źródło problemów. Aby przekonać się jak znakomitym wyborem jest podjęcie terapii właśnie u nas, wystarczy zadzwonić i umówić się na wizytę.

Szczegóły strony www.choppr.pl:

Podlinkuj stronę www.choppr.pl:

psycholog lublin

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 32 Odwiedziny googlebot 37

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Ośrodek Leczenia Uzależnień ośrodki odwykowe »

  Ośrodek Leczenia Uzależnień ośrodki odwykoweOśrodek Terapii Uzależnień Horizon z Wrocławia proponuje profesjonalną pomoc w ramach leczenia uzależnień. Do dyspozycji naszych pacjentów oddajemy fachowy personel, który służy nie tylko kompetentną wiedzą lecz również własnym doświadczeniem. W placówce Horizon zajęcia psychoterapeutyczne są uzupełniane o dodatkowe zajęcia sportowe oraz rekreacyjne jak również terapią z udziałem rodziny. Oprócz tego w ośrodku mieści się oddział detoksykacyjny znajdujący się pod dwudziestoczterogodzinną kontrolą pielęgniarek i lekarza dyżurnego. W celu otrzymania większej ilości informacji, dotyczących szczegółów naszej propozycji inwitujemy do zaznajomienia się ze stroną www.

  Data dodania: 11 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia Filar- Centrum terapii indywidualnej i terapii par »

  Poradnia Filar- Centrum terapii indywidualnej i terapii parW ofercie Poradni Filar: psychoterapia indywidualna dorosłych i młodzieży, psychoterapia par i rodzin, warsztaty rozwoju osobistego i zajęcia psychoedukacyjne, interwencja kryzysowa w okresie ciąży i okołoporodowa, diagnoza i terapia wad wymowy u dzieci i osób dorosłych.
  Pracujemy z osobami cierpiącymi z powodu depresji, zaburzeń lękowych i zaburzeń odżywiania, po stratach, z rodzinami w kryzysie, parami przeżywającymi trudności w związku. Naszą misją jest praca nad trudnościami występującymi w związku, w parze, pomagając w dochodzeniu do porozumienia. Pomagamy dostrzec moce strony oraz zasoby służące rozwojowi pary, rozwojowi małżeństwa. Pracujemy z rodzinami będącymi w kryzysie, które chcą poprawić komfort swojego życia. Pracujemy na rzecz integralności rodziny, pomagając w jej rozwoju. Ważnym elementem naszej pracy jest podążanie w kierunku wyznaczonym przez rodzinę. Pomagamy również w rozwiązaniu problemów indywidualnych. Naszą misję realizujemy poprzez podejmowanie działań terapeutycznych. W tym celu prowadzimy terapię indywidualną – osób dorosłych, dzieci i młodzieży. Realizacja naszej misji przejawia się również w prowadzeniu terapii logopedycznej oraz warsztatach, kierowanych zarówno do osób dorosłych jak i do dzieci.

  Data dodania: 10 02 2016 · szczegóły wpisu »


Dobry katalog stron to przede wszystkim wysoka jakość publikowanych treści oraz stałe wzmacnianie siły katalogu. Dodając swoją stronę do naszego katalogu masz gwarancję jakości oraz przekazywanej dużej siły pozycjonującej, dzięki czemu zdobędziesz wyższą pozycję. Po zatwierdzeniu strony przez naszego moderatora otrzymuje ona własną podstronę, dzięki czemu można podlinkować wyłącznie swój wpis. Zgłaszając swoją stronę do katalogu, prosimy o tworzenie unikalnych opisów co wpływa pozytywnie zarówno na dodawaną stronę jak i na jakość całego katalogu tak więc korzystają na tym wszyscy.