Ośrodek Leczenia Uzależnień ośrodki odwykowe

Ośrodek Leczenia Uzależnień ośrodki odwykowe Ośrodek Terapii Uzależnień Horizon z Wrocławia proponuje profesjonalną pomoc w ramach leczenia uzależnień. Do dyspozycji naszych pacjentów oddajemy fachowy personel, który służy nie tylko kompetentną wiedzą lecz również własnym doświadczeniem. W placówce Horizon zajęcia psychoterapeutyczne są uzupełniane o dodatkowe zajęcia sportowe oraz rekreacyjne jak również terapią z udziałem rodziny. Oprócz tego w ośrodku mieści się oddział detoksykacyjny znajdujący się pod dwudziestoczterogodzinną kontrolą pielęgniarek i lekarza dyżurnego. W celu otrzymania większej ilości informacji, dotyczących szczegółów naszej propozycji inwitujemy do zaznajomienia się ze stroną www.

Szczegóły strony www.horizon.info.pl:

Podlinkuj stronę www.horizon.info.pl:

Ośrodek Leczenia Uzależnień ośrodki odwykowe

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 53 Odwiedziny googlebot 37

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Gabinet psychoterapii Gdynia »

    Gabinet psychoterapii GdyniaPsycholog Gdynia Gdańsk to profesjonalny gabinet psychoterapii w Gdyni. Oferujemy pomoc psychologiczną w formie regularnej psychoterapii lub pojedynczych konsultacji psychoterapeutycznych. Psychoterapuetka posiada odpowiednie certyfikaty i wieloletnie doświadczenie w zawodzie, umożliwiające prowadzenie gabinetu psychoterapii. Oferowane wsparcie jest przydatne w przypadku tak popularnych problemów jak depresja, zaburzenia lękowe, zaburzenia kompulsywne czy inne kryzysy i problemy dnia codziennego. W przpyadku par bądź małżństw na terapii par omawiamy najczęściej problemy w związku, problemy ze zdradą małżeńską - nie znaczy to jednak, że nie można poruszyć dowolnego, aktualnego tematu w ramach psychoterapii.

    Data dodania: 13 10 2015 · szczegóły wpisu »
  • ELIZA OMELAŃCZUK psycholog stargard »

    ELIZA OMELAŃCZUK psycholog stargardZ ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu gabinet psychologiczny ze Szczecina, prowadzony przez psychologa i socjologa doradztwa społecznego Elizę Olemańczuk. Oferta poradni skierowana jest do osób zmagających się z przeróżnego rodzaju kłopotami rodzinnymi czy zawodowymi, nieradzących sobie z powszednimi wyzwaniami bądź cierpiących na depresję. Zajmujemy się również prowadzeniem psychoterapii par i małżeństw, a również terapii dla dzieci i dla całych rodzin. Zapraszamy na konsultacje z psychologiem w gabinecie, ale oferujemy również możliwość konsultacji za pośrednictwem Internetu albo telefonu. Więcej informacji o działalności poradni psychologicznej odnajdziecie Państwo na stronie internetowej.

    Data dodania: 04 11 2015 · szczegóły wpisu »


Dobry katalog stron to przede wszystkim wysoka jakość publikowanych treści oraz stałe wzmacnianie siły katalogu. Dodając swoją stronę do naszego katalogu masz gwarancję jakości oraz przekazywanej dużej siły pozycjonującej, dzięki czemu zdobędziesz wyższą pozycję. Po zatwierdzeniu strony przez naszego moderatora otrzymuje ona własną podstronę, dzięki czemu można podlinkować wyłącznie swój wpis. Zgłaszając swoją stronę do katalogu, prosimy o tworzenie unikalnych opisów co wpływa pozytywnie zarówno na dodawaną stronę jak i na jakość całego katalogu tak więc korzystają na tym wszyscy.