Podkategoria: Medycyna

« poprzednia strona · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · następna strona »
 • Górecki Marek Urolog prywatnie Wrocław »

  Górecki Marek Urolog prywatnie WrocławPacjenci z chorobami układu moczowo-płciowego przyjmowani są w Gabinetach Urologicznych Marka Góreckiego, jake znajdują się na terenie Wrocławia. Wyposażone zostały one w sprzęt, jaki umożliwia diagnostykę oraz leczenie takich chorób jak: łagodny przerost stercza, zapalenie stercza, kamica dróg moczowych, guzy nerek, pęcherza czy jąder i wiele innych. Oprócz tego przeprowadzane są w nich badania USG. Pacjentom wykonuje się także zabiegi chirurgiczne w ramach tzw. chirurgii jednego dnia, a także zapewniane są im wizyty domowe. Dokładne informacje na ten temat znajdą Państwo na witrynie internetowej. Wyposażone zostały w sprzęt umożliwiający wykonywanie zabiegów w ramach tzw. chirurgii jednego dnia (operacja stulejki, korekcja wędzidełka). Prócz tegp pacjentom wykonywane jest USG układu moczowo-płciowego, a także zapewniane są wizyty domowe.

  Data dodania: 17 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Pielęgniarki domowe, Trójmiasto »

  Pielęgniarki domowe, TrójmiastoPogotowie Pielęgniarskie świadczy kompleksowe usługi pielęgniarskie w domach pacjentów na trenie Gdyni, Gdańska, Sopotu i okolic Trójmiasta. Jesteśmy do dyspozycji pacjentów przez całą dobę, 365 dni w roku. Dojeżdżamy we wskazane miejsce w wybranym przez Państwa terminie. Oferujemy zarówno wizyty jednorazowe jak i opiekę długoterminową i paliatywną. Zajmujemy się pacjentami w każdym stanie i wieku. Pomagamy np. w rekonwalescencji po wyjściu ze szpitala lub zapewniamy opiekę w standardzie ambulatoryjnym w domu, dzięki czemu pacjent może szybciej opuścić szpital. Nasze pielęgniarki wykonują szeroki zakres zabiegów- zaczynając od pobierania krwi i zastrzyków po opiekę na pacjentami nieprzytomnymi i podłączonymi do respiratora. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w pracy na oddziałach szpitalnych oraz z pacjentami w domach.

  Data dodania: 24 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Łóżka rehabilitacyjne »

  Łóżka rehabilitacyjneZapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą sprzętu rehabilitacyjnego, który oferujemy. Produkujemy łóżka rehabilitacyjne, łóżka do szpitali, łóżka ortopedyczne oraz wiele różnych sprzętów wykorzystywanych w licznych szpitalach i placówkach medycznych i opiekuńczych.

  Rehabilitacja oraz profilaktyka przeciwodleżynowa przebiega sprawnie, jeśli pacjent ma do czynienia z najnowocześniejszym sprzętem rehabilitacyjnym. Nasze łóżka dostarczane są na oddziały intensywnej terapii, a także do hospicjów i gabinetów rehabilitacyjnych. Ponadto oferujemy także inne meble i sprzęt medyczny. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na której znajdują się szczegóły dla pacjentów oraz dla partnerów biznesowych.

  Data dodania: 25 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • PAN HILARY oprawki do okularów łódź »

  PAN HILARY oprawki do okularów łódźBezpłatne, komputerowe testy wzroku oraz dobór opraw okularowych to niektóre z usług proponowanych w salonach optycznych PAN HILARY mieszczących się w Łodzi i Pabianicach. Zarządzamy również gabinetami okulistycznymi prowadzonymi za sprawą lekarzy specjalistów okulistyki. Gwarantujemy naszym Klientom niezależnie od wieku wzięcie udziału w komputerowym testowaniu wzroku, przeprowadzanym za darmo. Działania te pomagają w scharakteryzowaniu przypuszczalnej wady wzroku, przydatnym do dopasowania właściwych soczewek kontaktowych czy soczewek progresywnych albo ewentualnie oprawy okularowej w wybranym stylu i kolorze. Wszelkie dane kontaktowe czy pozostałe informacje mieści strona internetowa PAN HILARY.

  Data dodania: 08 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Rentgen cyfrowy - www.consultronix.pl »

  Rentgen cyfrowy - www.consultronix.plConsultronix – choć ta nazwa pewnie nie powie zbyt wiele przeciętnemu Polakowi, miał on na pewno wiele razy z nią styczność, chociaż bardzo pośrednią. Jeżeli ów Polak miał kiedyś wizytę u dermatologa, okulisty lub miał problemy z erekcją, najprawdopodobniej leczono go i diagnozowano na urządzeniach medycznych sprowadzonych do Polski przez firmę Consultronix. Sprzęty takie, jak lasery, stoły operacyjne, soczewki toryczne, osłony radiologiczne, noże chirurgiczne lub rozmaite narzędzia okulistyczne to podstawa oferty Consultronix. Każdy przedmiot kupiony u nas charakteryzuje się najwyższą jakością. Posiadamy fachowych, wyspecjalizowanych techników gotowych, aby przyjechać na każde zlecenie we wszystkich największych miastach Polski – w końcu serwis i zajmowanie się sprzętem medycznym to gra o wysoką stawkę.
  Nasz rentgen cyfrowy czy ultrasonograf okulistyczny to produkty, które często są wybierane jako sprzęt do szpitali czy gabinetów,
  Oprócz importu sprzętu medycznego posiadamy także bogatą ofertę szkoleń zakresu dermatologii, dermatoskopii i wideodermatoskopii oraz wykorzystnia laserów w okulistyce. Zajmujemy się także produkcją stolików okulistycznych pod marką Tavo. Stoliki Tavo cieszą się wysoką popularnością na terenie Australii, USA oraz w zachodniej Europie, a dodatkowo są importowane do 20 państw świata.

  Data dodania: 16 09 2015 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Medycyna

Medycyna - nowa strona:

Adres:


Dobry katalog stron to przede wszystkim wysoka jakość publikowanych treści oraz stałe wzmacnianie siły katalogu. Dodając swoją stronę do naszego katalogu masz gwarancję jakości oraz przekazywanej dużej siły pozycjonującej, dzięki czemu zdobędziesz wyższą pozycję. Po zatwierdzeniu strony przez naszego moderatora otrzymuje ona własną podstronę, dzięki czemu można podlinkować wyłącznie swój wpis. Zgłaszając swoją stronę do katalogu, prosimy o tworzenie unikalnych opisów co wpływa pozytywnie zarówno na dodawaną stronę jak i na jakość całego katalogu tak więc korzystają na tym wszyscy.