Podkategoria: Medycyna

« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · następna strona »
 • WOJCIECH KAWIORSKI leczenie hemoroidów »

  WOJCIECH KAWIORSKI leczenie hemoroidówDomeną

  działalności zlokalizowanego

  w Krakowie prywatnego gabinetu chirurgicznego jest obszerne działanie w zakresie zarówno konsultacji oraz

  wykonywania badań poszczególnych odcinków

  układu pokarmowego, jak również diagnostyka schorzeń czy przypadłości spojonych m. in. z zakłóceniami

  motoryki układu pokarmowego, zgagą czy refluksem, hemoroidami i innymi a także zaproponowaniem rodzaju leczenia (chirurgicznego lub też

  farmakologicznego), przystosowanego do podmiotowego przypadku Pacjenta. Pozostałe informacje -

  razem z wykazem badań oraz innych działań zawierają się na stronie internetowej

  krakowskiego chirurga.

  Data dodania: 25 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ neurolog gdynia »

  ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ neurolog gdyniaMedycyna Specjalistyczna jest Zakładem Opieki Zdrowotnej działającym w Sopocie już od z okładem czterdziestu lat. W latach sześćdziesiątych przeszłego wieku placówka funkcjonowała pod nazwą Lekarskiej Spółdzielni Medycyny Pracy. W dzisiejszych czasach zawodowcy są bogatsi o całe dekady doświadczeń i odkrycia nauki i techniki, co w dużym stopniu ułatwia im realizację celu, którym jest niesienie pomocy cierpiącym. Medycyna Specjalistyczna zrzesza lekarzy najróżniejszych dyscyplin. Można skorzystać tu zarówno z usług stomatologa, jak również lekarzy chorób układu oddechowego, okulisty oraz wielu innych. Drobiazgowe informacje o zakresie świadczonych usług znajdziecie Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 04 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • SZOMBIERKI szkoła rodzenia bytom »

  SZOMBIERKI szkoła rodzenia bytomW naszej jednostce leczniczej dba się przede wszystkim o wyśmienite samopoczucie każdego pacjenta, który się do nas zamelduje. Zależy nam na zapewnianiu całościowej opieki lekarskiej na najwyższym pułapie. Wyposażyliśmy się w najnowszy i szczególnie precyzyjny aparat do badań USG, dzięki czemu realne stało się urzeczywistnianie specjalistycznych badań. Doświadczony personel lekarski zadba o Państwa komfort w trakcie każdej wizytacji. Posiadamy także poradnię chirurgiczną, proktologiczną, okulistyczną czy hematologiczną. Przychodnia lekarska Szombierki dba o każdego pacjenta, na dzieci czeka niebywale przyjazna poradnia dziecięca. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą obecną praktyką na stronie internetowej:

  Data dodania: 09 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • apteka internetowa Strywald.pl »

  apteka internetowa Strywald.plObecnie ciągle trwają zacięte spory co do tego czy Internet jest największym wynalazkiem współczesności czy jednak ogromną porażką. Dużo ludzi twierdzi bowiem, iż nasze bezustanne buszowanie w sieci jest marnotrawstwem czasu, jak również powoduje zanikanie ważnych więzi z naszą rodziną. Pomimo takich opinii nie da się jednak ukryć jak ogromną pomocą jest dla wielu osób to niezwykłe narzędzie. Dziś przy użyciu Internetu możemy załatwić niemal wszystko, również kupić niezbędne lekarstwa bez opuszczania mieszkania.
  Niniejsza apteka internetowa pozwoli Ci na szybkie i bezstresowe uzupełnienie apteczki w naszym domu. W zaciszu swojego mieszkania możesz spokojnie pomyśleć nad tym czego naprawdę potrzebujesz, a później zamówić wybrane produkty. Natychmiastowa wysyłka zamówienia sprawia, iż w niezwykle krótkim czasie otrzymasz Twoje zakupy. Nie powinieneś zwlekać choćby chwili dłużej bo kiedy choroba już Cię dopadnie będziesz potrzebował odpowiednich lekarstw. Nasza apteka internetowa dostarczy Ci najlepszej jakości usługi oraz produkty w najlepszych cenach.

  Data dodania: 13 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zamienniki leków, informacje o lekach - E-leki.info »

  Zamienniki leków, informacje o lekach - E-leki.infoKorzystanie z prezentowanej tutaj strony www. e-leki. info da nam łatwy i szybki dostęp do szerokiej wiedzy na temat dosłownie każdego leku, jaki tylko jest obecnie dostępny na rynku. Zdecydowanie warto zatem zainteresować się nią nieco bliżej, bowiem jest to prawdziwa skarbnica informacji związanych z takimi rzeczami, w której dosłownie każdy z nas znajdzie coś odpowiedniego właśnie dla siebie. Jeżeli kogoś interesują jakiekolwiek leki i zależy mu na zdobyciu jak największej wiedzy z nimi związanej, to z pewnością powinien nieco bliżej zapoznać się ze wszystkimi zasobami prezentowanej tutaj strony. Www. e-leki. info to nowoczesna platforma za pomocą której bardzo szybko będziemy mogli dowiedzieć się wszystkiego na temat dosłownie każdego leku, jaki tylko akurat nas interesuje, zatem zdecydowanie warto z niej skorzystać!

  Data dodania: 21 12 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Medycyna

Medycyna - nowa strona:

Adres:


Dobry katalog stron to przede wszystkim wysoka jakość publikowanych treści oraz stałe wzmacnianie siły katalogu. Dodając swoją stronę do naszego katalogu masz gwarancję jakości oraz przekazywanej dużej siły pozycjonującej, dzięki czemu zdobędziesz wyższą pozycję. Po zatwierdzeniu strony przez naszego moderatora otrzymuje ona własną podstronę, dzięki czemu można podlinkować wyłącznie swój wpis. Zgłaszając swoją stronę do katalogu, prosimy o tworzenie unikalnych opisów co wpływa pozytywnie zarówno na dodawaną stronę jak i na jakość całego katalogu tak więc korzystają na tym wszyscy.