Podkategoria: Medycyna

« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · następna strona »
 • NEMEZIS LUCYNA ORZEŁ-KRUPANEK Okulary przeciwsłoneczne damskie »

  NEMEZIS LUCYNA ORZEŁ-KRUPANEK Okulary przeciwsłoneczne damskieSalon optyczny NEMEZIS, to sklep z akcesoriami optycznymi, który funkcjonuje na terenie Gliwic od wielu lat. Posiadamy doświadczenie w branży, dzięki czemu służymy fachową wskazówką, a też wsparciem zakupów naszych kontrahentów. Posiadamy niesłychanie zróżnicowany asortyment towarów optycznych takich jak oprawki, soczewki, a także płyny do soczewek bądź etui. posiadamy artykuły różnorodnych marek, które oferujemy w osiągalnych cenach. Nad kilkadziesiąt rozlicznych modeli okularów sprawia, że każdy konsument wynajdzie model, wzór i barwa wedle osobistych upodobań. mamy także określony dział z promocjami. Osoby zaintrygowane inwitujemy na stronę internetową.

  Data dodania: 12 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prywatna praktyka lekarska białystok »

  Prywatna praktyka lekarska białystokGabinet medyczny wyspecjalizowany w łagodzeniu różnego typu kompleksów bólowych podejmuje się diagnozowania a następnie prowadzenia Pacjentów na terapie dobrane do jednostkowej sytuacji. Pośród medycznych trybów proponowanych z wykorzystaniem doktora medycyny o specjalności w anestezjologii i intensywnej terapii zawiera się nie tylko leczenie farmakologiczne, ale także przezskórna neuromodulacja stosownych partii ciała bądź inwazyjne działania w postaci iniekcji toksyny botulinowej czy blokady zwojów nerwowych. Poboczne wiadomości o zasadach funkcjonowania gabinetu leczenia bólu opublikowano na stronie internetowej.

  Data dodania: 18 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Biorezonansu »

  Gabinet BiorezonansuOferujemy usługi z zakresu diagnostyki i terapii biorezonansowej : testów alergicznych, testu obciążeń metodą Volla, badań na pasożyty i grzyby. Prowadzimy odczulanie alergii skuteczną metodą MORA, wykonujemy terapie antynikotynowe, wykonujemy oczyszczanie organizmu z toksyn, pasożytów i grzybów.
  Diagnostyka MORA pozwala określić lokalizację zaburzenia i wykryć czynniki obciążające organizm. Zawiera w sobie biofunkcjonalny test narządów wewnętrznych, badanie na pasożyty, test na grzybice i test obciążeń. Jest doskonałą alternatywą w przypadku choroby trudno poddającej się leczeniu. Polecana jest dla wszystkich osób szukających podstaw swojej choroby.
  Pierwszy biorezonans powstał w 1978 roku przez Niemców. Otrzymał nazwę MORA – od nazwisk jego twórców: lekarza Morella i elektronika Rache. Był to przełom w obszarze medycyny biocybernetycznej. Na bazie tego aparatu powstało potem wiele innych urządzeń biorezonasowych np. popularny w Polsce Bicom. Biorezonanse z serii MORA są dziś najbardziej rozwiniętymi technologicznie urządzeniami biorezonansowymi.
  Metoda MORA jest badaniem wykorzystywanym w medycynie naturalnej. Swoje działanie opiera na zjawisku rezonansu elektromagnetycznego; łączy w sobie osiągnięcia nauki, medycyny, homeopatię oraz zasady tradycyjnej Medycyny Wschodu. Metoda zyskuje coraz większe zaufanie ze względu na skuteczność. Jest bezpieczna i bezinwazyjna. Biorezonans okazuje się doskonałym rozwiązaniem na choroby XXI wieku, działającym zgodnie z zasadami natury.
  Terapia MORA jest polecana przy dolegliwościach całego organizmu. Urządzenie zawiera kilkaset programów na różne dolegliwości. Metoda jest sposobem na odczulanie alergii i, rzucanie palenia, bóle chroniczne, stres, migreny i wiele innych. Umożliwia przywrócenie prawidłowego funkcjonowania narządów wewnętrznych oraz pozwala na oczyszczenie organizmu z toksyn.

  Data dodania: 19 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • SPÓŁKA LEKARSKA poradnia neurologiczna warszawa »

  SPÓŁKA LEKARSKA poradnia neurologiczna warszawaPrzychodnia Spółka Lekarska Sp. z o. o. w Warszawie zaistniała w 1991 roku. Przez te wszystkie lata obsłużyła niepoliczoną ilość pacjentów i do dziś oferuje pomoc w obrębie dermatologii, kardiologii, laryngologii, neurologii, pulmonologii, okulistyki, urologii, ginekologii, psychiatrii oraz medycyny pracy. W ofercie można również odszukać usługę - test nietolerancji pokarmowej. Prowadzi telefoniczną oraz internetową rejestrację wizyt co w znaczny sposób przyspiesza i ułatwia przebieg zapisów pacjentów. Przychodnia Spółka Lekarska Sp. z o. o. funkcjonuje w oparciu o każde standardy wymagane przez Unię Europejską. Więcej informacji wyszukają Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 26 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mutyzm wybiórczy »

  Mutyzm wybiórczyW naszej Poradni Terapii Mutyzmu zajmujemy się problemami dzieci wraz z uwzględnieniem rodziców. Mutyzm wybiórczy oraz nieśmiałość u dziecka są objawami, które należy kontrolować i mieć nad nimi przewagę. Atutem tej poradni są profesjonalny stosunek, konsultacje, szkolenia oraz interwencje dzieci, które chorują na mutyzm. Dostarczamy informacji jak odróżnić nieśmiałość u dziecka, a mutyzm wybiórczy. Fundacja wspiera dzieci jak również i rodziny, które borykają się z tym dylematem. Jako pierwsi w Polsce bardzo dobrze radzimy sobie z leczeniem pacjentów w zgodzie z obowiązującymi zasadami i standardami etyki. Profesjonalni specjaliści gwarantują perfekcyjną opiekę, jak również i wsparcie, które rzutuje na przyszłość dzieci, jak również i na ich prawidłową komunikację ze światem.

  Data dodania: 01 10 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Medycyna

Medycyna - nowa strona:

Adres:


Dobry katalog stron to przede wszystkim wysoka jakość publikowanych treści oraz stałe wzmacnianie siły katalogu. Dodając swoją stronę do naszego katalogu masz gwarancję jakości oraz przekazywanej dużej siły pozycjonującej, dzięki czemu zdobędziesz wyższą pozycję. Po zatwierdzeniu strony przez naszego moderatora otrzymuje ona własną podstronę, dzięki czemu można podlinkować wyłącznie swój wpis. Zgłaszając swoją stronę do katalogu, prosimy o tworzenie unikalnych opisów co wpływa pozytywnie zarówno na dodawaną stronę jak i na jakość całego katalogu tak więc korzystają na tym wszyscy.