Hair Transplant - ClinicForYou

Hair Transplant - ClinicForYou Pacjent przygotowujący się do zabiegu przeszczepu włosów musi powstrzymać się na kilka dni przed zabiegiem od spożywania alkoholu, palenia papierosów, oraz zażywania lekarstw hamujących krzepliwość. Jest wiele dostępnych technik do wyodrębnienia pojedynczych pęcherzyków mieszkowych, jednak aby zabieg zakończył się sukcesem najważniejsza jest precyzja i umiejętności chirurga, w przeciwnym wypadku przeszczep nie przyjmie się. Do najpopularniejszych technik należą: metoda strip oraz metoda FUE (Follicular Unit Extraction). Obie metody są czasochłonne (zabieg może potrwać nawet dzień lub więcej) oraz wymagają znieczulenia miejscowego. Metoda strip polega na wycięciu podłużnego pasa w tylnej części głowy gdzie owłosienie jest pełne, a następnie wyodrębniania indywidualnych pęcherzyków mieszkowych, które są wszczepiane w obszary bez owłosienia. Druga metoda FUE jest bardziej czasochłonna, ale jej efekty są lepsze. Każdy zespół mieszkowy jest wyodrębniany osobno, dlatego metoda ta jest najczęściej dzielona na kilka sesji.

Szczegóły strony clinicforyou.com:

Podlinkuj stronę clinicforyou.com:

Hair Transplant - ClinicForYou

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 47 Odwiedziny googlebot 38

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Rehabielsko Rehabilitacja w Bielsku Białej »

  Rehabielsko Rehabilitacja w Bielsku BiałejZespół doświadczonych fizjoterapeutów pracujących w gabinecie rehabilitacji Rehabielsko to gwarancja wysokiej jakości świadczonych usług. W gabinecie prowadzona jest rehabilitacja dorosłych i dzieci. Do głównych problemów, z jakimi zgłaszają się pacjenci należą: zespoły bólowe kręgosłupa, stany po urazach i kontuzjach sportowych, bóle i zawroty głowy, zaburzenia posturalno- motoryczne u dzieci, wady postawy oraz skoliozy.
  Każdy przypadek jest wnikliwie analizowany, celem dopasowania skutecznej terapii. Nieodzownym elementem rehabilitacji jest zaangażowanie pacjenta, dlatego zawsze staramy się motywować do kotynuowania niektórych procedur terapeutycznych poza gabinetem.
  Jeśli masz dolegliwości związane z dysfunkcją narządu ruchu, zadzwoń i umów się na wizytę.
  zapraszamy
  zaespół Rehabielsko

  Data dodania: 07 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny Ośrodek Terapii w Janowcu - Leczenie uzależnień »

  Prywatny Ośrodek Terapii w Janowcu - Leczenie uzależnieńOśrodek Terapii w Janowcu to miejsce gdzie uzyskają Państwo profesjonalną i kompleksową pomoc w leczeniu uzależnień. Realizujemy terapię alkoholizmu, narkomanii i lekomanii. Równie skutecznie pomagamy w leczeniu uzależnienia od Internetu, dopalaczy i hazardu. Podczas pobytu zapewnimy Państwu całodobową opiekę terapeutyczną oraz wsparcie medyczne. Nasz zespół terapeutów tworzą oddani i kompetentni specjaliści z bardzo dużym doświadczeniem praktycznym w pracy z osobami uzależnionymi. To gwarancja wsparcia najwyższej jakości. Program terapii dostosowany jest indywidualnie do każdej osoby uzależnionej. Podczas pobytu nasi pacjenci realizują swoje Osobiste Plany Terapii. Uczestniczą w terapii grupowej, spotkaniach indywidualnych, warsztatach, wykładach i treningach praktycznych. Podczas pobytu zapewniamy Państwu maksimum dyskrecji i spokoju. Oddajemy do Państwa dyspozycji komfortowy i atrakcyjny Ośrodek z ogrodem i zapleczem sportowo -rekreacyjnym.

  Data dodania: 06 01 2016 · szczegóły wpisu »


Dobry katalog stron to przede wszystkim wysoka jakość publikowanych treści oraz stałe wzmacnianie siły katalogu. Dodając swoją stronę do naszego katalogu masz gwarancję jakości oraz przekazywanej dużej siły pozycjonującej, dzięki czemu zdobędziesz wyższą pozycję. Po zatwierdzeniu strony przez naszego moderatora otrzymuje ona własną podstronę, dzięki czemu można podlinkować wyłącznie swój wpis. Zgłaszając swoją stronę do katalogu, prosimy o tworzenie unikalnych opisów co wpływa pozytywnie zarówno na dodawaną stronę jak i na jakość całego katalogu tak więc korzystają na tym wszyscy.