Fundacja Godula-Hope amniopunkcja

Fundacja Godula-Hope amniopunkcja Nowotwory złośliwe jajnika to coraz częstsza przyczyna umieralności wśród kobiet. Można jednak powstrzymać tą tendencję wykonując systematyczne, profilaktyczne badania. Niestety wciąż niedostateczna ilość pacjentek przychodzi na badania, a kiedy dowiadują się o chorobie w wielu przypadkach jest już za późno. Fundacja Godula Hope, założona w 1997 roku za sprawą oddziału Ginekologiczno-Położniczego w Rudzie Śląskiej prowadzi badania oraz zachęca kobiety do kompleksowych badań. Głównym zadaniem Fundacji jest wspieranie programów wczesnego rozpoznawania chorób nowotworowych u kobiet oraz metod ich leczenia. Wszystkie badania świadczone przez Fundację są bezpłatne. Więcej szczegółów dotyczących Programu na stronie:

Szczegóły strony godulahope.pl:

Podlinkuj stronę godulahope.pl:

Fundacja Godula-Hope amniopunkcja

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 48 Odwiedziny googlebot 42

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Preparat Alveo »

  Preparat AlveoSklep ziola-alveo. pl oferuje produkty Kanadyjskiej firmy Akuna Health Products produkującej innowacyjny asortyment preparatów ziołowych. Każdy preparat Alveo powstaje na bazie unikalnej receptury, zawierającej kompozycje starannie dobranych roślin i ziół.   Marka ta posiada liczne certyfikaty, które świadczą o wysokiej jakości produktów oraz tradycyjnych technikach powstawania. Chcąc pozbyć się toksyn z organizmu bądź zwalczyć dolegliwości zdrowotne, takie jak cukrzyca, arytmia serca, bóle pęcherza warto sięgnąć po naturalne produkty. Bez wątpienia  każdy z produktów Alveo skutecznie zaradzi takim problemom. Ponadto w ofercie znajdują się także bio kosmetyki, witaminy, probiotyki.  Ważnym aspektem działania ziołowych preparatów jest ogólne wzmocnienie odporności organizmu. Pozwala to na skuteczną profilaktykę. Dużo łatwiej, skuteczniej oraz zdrowiej jest unikać różnego rodzaju dolegliwości, niż potem je leczyć.

  Data dodania: 03 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Gdansk »

  Rehabilitacja GdanskSzanowni Państwo- Medfizjo. pl to placówka rehabilitacyjna zajmująca się
  diagnostyką kliniczną narządu ruchu: stawów i kręgosłupa, likwidacją bólu,
  przywróceniem funkcjonalności uszkodzonych w wyniku urazów lub objętych stanami chorobowymi -stawów. Oferujemy Państwu specjalistyczną diagnostykę i terapię charakteryzującą się nowymi metodami rehabilitacyjnymi. MedFizjo to Gabinet Rehabilitacyjny mieszczący się w Gdańsku.
  Pracownicy medfizjo. pl reprezentują najwyższe umiejętności i zaangażowanie, doświadczenie. Wyposażeni jesteśmy w nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny. Prowadzimy także fizjoterapię, naukę chodzenia w domu Pacjenta w Sopocie i Gdańsku. Oferujemy pole magnetyczne, laser, ultradzwięki, rehabilitacja ortopedyczna po endoprotezach, złamaniach, po artroskopii, zwichnięciach itd. rehabilitacja neurologiczna-po urazach czaszkowo-mózgowych i zabiegach neuro-chirurgicznych, po udarach mózgu, rehabilitacja dla dzieci np. skolioza, mózgowe porażenie dziecięce, przy reumatoidalnym zapaleniu stawów,
  rehabilitacja po mastektomii,
  Masaż relaksacyjny, izometryczny
  Drenaż limfatyczny, Masaż klasyczny i sportowy. Fizykoterapia- laser, uktradzwięki i pole magnetyczne.
  Fizjoterapia-rehabilitacja dla dzieci- mózgowe porażenie dziecięce, wady postawy, skoliozy, rehabilitacja kardiologiczna -po rozrusznikach serca, po zawałach, przy niewydolności serca, rehabilitacja ortopedyczna np. złamania, zwichnięcia rehabilitacja neurologiczna- po zabiegach neurochirurgicznych, po wylewach do mózgu, przy chorobie Parkinsonia, stwardnieniu rozsianym. W MedFizjo spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających Pacjentów. Zatrudniamy doświadczonych fizjoterapeutów z najwyższymi kwalifikacjami zawodowymi.

  Data dodania: 04 08 2016 · szczegóły wpisu »


Dobry katalog stron to przede wszystkim wysoka jakość publikowanych treści oraz stałe wzmacnianie siły katalogu. Dodając swoją stronę do naszego katalogu masz gwarancję jakości oraz przekazywanej dużej siły pozycjonującej, dzięki czemu zdobędziesz wyższą pozycję. Po zatwierdzeniu strony przez naszego moderatora otrzymuje ona własną podstronę, dzięki czemu można podlinkować wyłącznie swój wpis. Zgłaszając swoją stronę do katalogu, prosimy o tworzenie unikalnych opisów co wpływa pozytywnie zarówno na dodawaną stronę jak i na jakość całego katalogu tak więc korzystają na tym wszyscy.