Badania psychotechniczne Piła

Badania psychotechniczne Piła Prywatny gabinet psychologa transportu oferujący badania psychologiczne dla kierowców oraz badania psychotechniczne wymagane w innych zawodach wymagających szczególnej sprawności psychoruchowej. Profesjonalny sprzęt do badań, miła atmosfera, wykwalifikowany psycholog transportu. Psychotesty dla kierowców (kategorie B, C i inne), do pracy na wysokości, dla operatorów sprzętu ciężkiego (podnośniki, pulpity sterownicze, dźwigi, żurawie budowlane, spychacze). Można także wykonać u nas badania psychotechniczne w ramach badań lekarskich, które Państwo przeprowadzacie. W tym przypadku na psychotesty kieruje Państwa lekarz.

Szczegóły strony psychotestypila.pl:

Podlinkuj stronę psychotestypila.pl:

Badania psychotechniczne Piła

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 14 Odwiedziny googlebot 25

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Gabinet psychoterapii Gdynia »

  Gabinet psychoterapii GdyniaPsycholog Gdynia Gdańsk to profesjonalny gabinet psychoterapii w Gdyni. Oferujemy pomoc psychologiczną w formie regularnej psychoterapii lub pojedynczych konsultacji psychoterapeutycznych. Psychoterapuetka posiada odpowiednie certyfikaty i wieloletnie doświadczenie w zawodzie, umożliwiające prowadzenie gabinetu psychoterapii. Oferowane wsparcie jest przydatne w przypadku tak popularnych problemów jak depresja, zaburzenia lękowe, zaburzenia kompulsywne czy inne kryzysy i problemy dnia codziennego. W przpyadku par bądź małżństw na terapii par omawiamy najczęściej problemy w związku, problemy ze zdradą małżeńską - nie znaczy to jednak, że nie można poruszyć dowolnego, aktualnego tematu w ramach psychoterapii.

  Data dodania: 13 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia Filar- Centrum terapii indywidualnej i terapii par »

  Poradnia Filar- Centrum terapii indywidualnej i terapii parW ofercie Poradni Filar: psychoterapia indywidualna dorosłych i młodzieży, psychoterapia par i rodzin, warsztaty rozwoju osobistego i zajęcia psychoedukacyjne, interwencja kryzysowa w okresie ciąży i okołoporodowa, diagnoza i terapia wad wymowy u dzieci i osób dorosłych.
  Pracujemy z osobami cierpiącymi z powodu depresji, zaburzeń lękowych i zaburzeń odżywiania, po stratach, z rodzinami w kryzysie, parami przeżywającymi trudności w związku. Naszą misją jest praca nad trudnościami występującymi w związku, w parze, pomagając w dochodzeniu do porozumienia. Pomagamy dostrzec moce strony oraz zasoby służące rozwojowi pary, rozwojowi małżeństwa. Pracujemy z rodzinami będącymi w kryzysie, które chcą poprawić komfort swojego życia. Pracujemy na rzecz integralności rodziny, pomagając w jej rozwoju. Ważnym elementem naszej pracy jest podążanie w kierunku wyznaczonym przez rodzinę. Pomagamy również w rozwiązaniu problemów indywidualnych. Naszą misję realizujemy poprzez podejmowanie działań terapeutycznych. W tym celu prowadzimy terapię indywidualną – osób dorosłych, dzieci i młodzieży. Realizacja naszej misji przejawia się również w prowadzeniu terapii logopedycznej oraz warsztatach, kierowanych zarówno do osób dorosłych jak i do dzieci.

  Data dodania: 10 02 2016 · szczegóły wpisu »


Dobry katalog stron to przede wszystkim wysoka jakość publikowanych treści oraz stałe wzmacnianie siły katalogu. Dodając swoją stronę do naszego katalogu masz gwarancję jakości oraz przekazywanej dużej siły pozycjonującej, dzięki czemu zdobędziesz wyższą pozycję. Po zatwierdzeniu strony przez naszego moderatora otrzymuje ona własną podstronę, dzięki czemu można podlinkować wyłącznie swój wpis. Zgłaszając swoją stronę do katalogu, prosimy o tworzenie unikalnych opisów co wpływa pozytywnie zarówno na dodawaną stronę jak i na jakość całego katalogu tak więc korzystają na tym wszyscy.