Strony związane z hasłem 'Zielone szkoły':

  • Biuro Podróży PIKADA »

    Biuro Podróży PIKADAJesteśmy młodą załogą, która zamiłowanie łączy z radością, a pracę traktujemy jako misję. Naszym priorytetowym celem jest organizowanie imprez na maksymalnym szczeblu i w atrakcyjnych cenach. Skrupulatnie dobieramy ośrodki i hotele, sprawdzając ich atrakcyjność usytuowania i warunki lokalowe w nich panujące. W swojej ofercie posiadamy: wycieczki po Polsce, zielone szkoły, białe szkoły, obozy, kolonie dla dzieci, wczasy dla seniorów nad morzem oraz w górach, wyjazdy firmowe, zimowiska, turnusy rehabilitacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy dla singli, wyjazdy rodzinne, wyjazdy pielgrzymkowe. Podczas organizowanych imprez turystycznych gwarantujemy: wysoki ich poziom, opiekę pilota i rezydenta podczas każdego wyjazdu, opiekę miejscowych przewodników turystycznych, dodatkową opiekę animatora podczas pobytu na „zielonej szkole”, kolonii, obozie czy zimowisku, opiekę profesjonalnej kadry pedagogicznej i instruktorskiej, opiekę ratownika wodnego podczas wyjazdów nad morze i jeziora, dobrze sporządzony program, podporządkowany od określonej grupy wiekowej, luksusowy i bezpieczny przejazd autokarowy, dodatkowe ubezpieczenie NNW.

    Data dodania: 02 12 2016 · szczegóły wpisu »
  • Warszawa »

    WarszawaPlanujesz wysłać pociechy na kolonie dla dzieci? Szukasz najlepszych możliwości gdy rozchodzi się o wycieczki szkolne czy też zielone szkoły? Sprawdź więc dokładnie co przygotowała firma Cogito – Centrum Kolonii i Obozów. Cogito to oczywiście obozy młodzieżowe w lecie oraz zimowiska. To znakomite propozycje na ferie zimowe oraz obozy narciarskie. To na sto procent udane obozy młodzieżowe. Cogito – Centrum Kolonii i Obozów, czyli udane obozy młodzieżowe. Ferie zimowe, obozy narciarskie czy kolonie dla dzieci. Wszystko starannie dopracowane, w najlepszych miejscach i przystępnych cenach. Sprawdzajcie obozy młodzieżowe w lecie oraz zimowiska, wybierajcie współpracę z profesjonalistami. W ofercie Cogito znajdziecie również kolonie dla dzieci oraz wycieczki szkolne czy też zielone szkoły. Zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty

    Data dodania: 27 03 2018 · szczegóły wpisu »


Dobry katalog stron to przede wszystkim wysoka jakość publikowanych treści oraz stałe wzmacnianie siły katalogu. Dodając swoją stronę do naszego katalogu masz gwarancję jakości oraz przekazywanej dużej siły pozycjonującej, dzięki czemu zdobędziesz wyższą pozycję. Po zatwierdzeniu strony przez naszego moderatora otrzymuje ona własną podstronę, dzięki czemu można podlinkować wyłącznie swój wpis. Zgłaszając swoją stronę do katalogu, prosimy o tworzenie unikalnych opisów co wpływa pozytywnie zarówno na dodawaną stronę jak i na jakość całego katalogu tak więc korzystają na tym wszyscy.