Strony związane z hasłem 'blaty kuchenne':

  • Granimex Więcko granit »

    Granimex Więcko granitFirma GRANIMEX WIĘCKO S. J. od 1990 roku prowadzi sprzedaż najwyższej klasy kamienia. W naszej zasobnej propozycji znajdują się granity, trawertyny, marmury, piaskowce, konglomeraty w postaci blatów, płytek, płyt, parapetów, schodów oraz podłóg. Przez lata aktywności zdobyliśmy popularność wśród klientów i dostaliśmy dużo cennych kontaktów zagranicznych z którymi współpraca owocuje najlepszym jakościowo towarem oraz wynegocjowanymi, rewelacyjnymi cenami. Na dodatek proponujemy preparaty i akcesoria do pielęgnacji i obróbki kamienia. Współpracujemy z wieloma zakładami kamieniarskimi dostarczając im obszerną gamę importowanych nagrobków z granitów chińskich i indyjskich w nader atrakcyjnych cenach. Ponadto proponujemy ozdoby nagrobne z brązu, litery, krzyże, ramki, wazony i inne ozdoby. zapraszamy na naszą stronę.

    Data dodania: 18 12 2013 · szczegóły wpisu »
  • Blaty kuchenne »

    Blaty kuchenneSzukasz sposobu na wykończenie domu? Postaw na kamie? naturalny z? l? skiej firmy Pi? kne Wn? trza. Oferujemy pa? stwu szereg us? ug zwi? zanych z kamieniem naturalnym: z kamienia - granitowe, które mog? by? wykonane z granitu a ich fachowa impregnacja powierzchni zapewnia d? ugowieczno?? i odporność na przebarwienia i wilgo?. Szczególnie polecamy wykonuje si? je z marmurów i trawertynów, ze wzgl? du na lekko?? i pewn? podatno?? na rozpr?? enia pod wp? ywem temperatury. Warto równie? zwróci? uwag? na mo? liwo?? zamówienia schodów z kamienia wewn? trz budynków, które mog? by? zbudowane zarówno z granitu jak i marmuru i mog? by? polerowane. Gwarantuje to pi? kny po? ysk i nadaje wn? trzom ol? niewaj? cy charakter. W naszej ofercie znajd? równie? Pa? stwo: parapety z kamienia, coko? y kamienne, posadzki kamienne, elewacje z kamienia i wiele wi? cej. Do zobaczenia w naszym biurze!

    Data dodania: 13 04 2017 · szczegóły wpisu »


Dobry katalog stron to przede wszystkim wysoka jakość publikowanych treści oraz stałe wzmacnianie siły katalogu. Dodając swoją stronę do naszego katalogu masz gwarancję jakości oraz przekazywanej dużej siły pozycjonującej, dzięki czemu zdobędziesz wyższą pozycję. Po zatwierdzeniu strony przez naszego moderatora otrzymuje ona własną podstronę, dzięki czemu można podlinkować wyłącznie swój wpis. Zgłaszając swoją stronę do katalogu, prosimy o tworzenie unikalnych opisów co wpływa pozytywnie zarówno na dodawaną stronę jak i na jakość całego katalogu tak więc korzystają na tym wszyscy.