Digital product agency - riot.agency

Digital product agency - riot.agency RIOT digital product agency - tworzymy nowatorski, interaktywny produkt reklamowy. Jak będziemy współpracować? Na miarę XXII wieku. Dostarczymy Ci zarówno rozwiązań sprawdzonych, jak i takich, których nie było dotąd jak sprawdzić, bo nikt na to wcześniej nie wpadł. Będziemy ściśle współpracować z Twoimi marketingowcami, wymieniając się doświadczeniami z pola budowania tożsamości marki w wielowymiarowej i polimodalnej przestrzeni rozszerzonej rzeczywistości (augmented & virtual reality), pokażemy Ci, do czego zdolne są na chwilę obecną maszyny (artificial intelligence) i w jaki sposób mogą pomóc w promocji Twojego produktu lub usługi. Pokażemy Ci też, ile można wycisnąć z rządzących obecnie wyobraźnią userów trendów kodów wizualnego i jak potrafi to wspomóc Twoją markę (spójrz zresztą na naszą stronę internetową! ) Kochamy startupy. Po prostu uwielbiamy próby rewolucjonizowania świata przez garstkę programistów. Do naszych ostatnich dokonań należy stworzenie interaktywnego interfejsu dla start-upu miastologia, dla której zrobiliśmy interactive showroom - pierwszy w Polsce. Jako digital product agency, chętnie korzystamy z internet of things, próbując automatyzować rzeczywistość wokół nas, tworząc środowisko człowieka 2. 0 Agencja RIOT została wielokrotnie doceniona za pomocą nagród świata cyfrowego. Zadzwoń, napisz, przyjdź. Będziemy razem pracować. Będzie sukces!

Szczegóły strony https:/riot.agency/:

Podlinkuj stronę https:/riot.agency/:

Digital product agency - riot.agency

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 5 Odwiedziny googlebot 13

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sprawdź pozycję w wyszukiwarce online »

  Sprawdź pozycję w wyszukiwarce onlineSprawdź swoją pozycję w wyszukiwarce i zestaw ją z pozycją Twojej konkurencji! Dzięki Positionly monitorowanie pozycji domen, słów kluczowych, a także ich grupowanie nie sprawi Ci najmniejszego problemu.

  Positionly zwiększa komfort pracy z codziennymi obowiązkami każdej osobie, której marketing w wyszukiwarkach nie jest obcy. Aplikację można przetestować całkowicie za darmo przez 14 dni.

  Do dodatkowych udogodnień można zaliczyć: monitorowanie konkurencji, analiza linków oraz audyt seo. Usługa pozwala również na generowanie raportów z wykorzystaniem własnego brandu klienta, a także możliwość zaproszenia większej ilości osób.

  Positionly pozwala na łatwą kontrolę nad przebiegiem kampanii SEO - również w międzynarodowym środowisku.

  Data dodania: 30 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Program lojalnościowy dla sklepów »

  Program lojalnościowy dla sklepówWiększość z nas doskonale pamięta, małe sklepy spożywcze, które prowadzili zwykle nasi sąsiedzi. Można w nich było kupić odpowiadające naszym potrzebą produkty przy odpowiednim zadbaniu o ich jakość. Na chwilę obecną wszelkie te miejsca są zagrożone poprzez wielkie super- i hiper- markety, który podbijają rynki niskimi cenami. Mikro punkty spożywcze mogą się jednak bronić przy pomocy dodatków takich jak program lojalnościowy Złoty Punkt Przystępując do niego mogą zapewnić swoim klientom dodatkowe bonifikaty płynące z zakupów. Każda wydana złotówka będzie przeliczana na punkty. Przy zdobyciu odpowiedniej ich ilości, uczestnik programu wymieni je na bonifikaty, która zawiera katalog nagród. Jest to doskonała kampania reklamowa dla naszego sklepu.

  Data dodania: 18 12 2014 · szczegóły wpisu »


Dobry katalog stron to przede wszystkim wysoka jakość publikowanych treści oraz stałe wzmacnianie siły katalogu. Dodając swoją stronę do naszego katalogu masz gwarancję jakości oraz przekazywanej dużej siły pozycjonującej, dzięki czemu zdobędziesz wyższą pozycję. Po zatwierdzeniu strony przez naszego moderatora otrzymuje ona własną podstronę, dzięki czemu można podlinkować wyłącznie swój wpis. Zgłaszając swoją stronę do katalogu, prosimy o tworzenie unikalnych opisów co wpływa pozytywnie zarówno na dodawaną stronę jak i na jakość całego katalogu tak więc korzystają na tym wszyscy.