Podkategoria: Pomoc Drogowa

1 · 2 · następna strona »
 • Pomoc Drogowa Łódź 532 412 412 »

  Pomoc Drogowa Łódź 532 412 412Kierowcom samochodów osobowych i ciężarowych pragniemy przedstawić ofertę, którą przygotowała dla nich pomoc drogowa Łódź. W jej zakres wchodzi kompleksowa pomoc powypadkowa świadczona dla wszystkich uczestników, a przede wszystkim polegająca na
  bezpiecznym usunięciu samochodów z drogi i przetransportowanie ich w wybrane miejsce – parking strzeżony, warsztat, posesja właściciela. Korzystanie z naszych usług jest wygodne, między innymi dzięki temu, że błyskawicznie reagujemy na wszystkie zgłoszenia. Strategicznie rozmieszczone patrole, a także punkt wyjazdowy zlokalizowany w centrum miasta sprawia, że nasza laweta Łódź w minimalnym czasie dotrze do każdego, kto potrzebuje pomocy. Na miejscu zabezpieczamy obszar zdarzenia, a także przystępujemy do załadunku samochodu na lawetę. Jeżeli z jakichś powodów nie jest to możliwe, zapewniamy bezpieczne holowanie Łódź. Ta usługa najczęściej jest dedykowana dla samochodów ciężarowych. Pracujący u nas kierowcy to osoby o wieloletnim stażu, a dzięki temu specjaliści godni zaufania

  Data dodania: 26 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pompy do Betonu Serwis S.J. »

  Pompy do Betonu Serwis S.J.Firma Przedsiębiorstwo Handlowo-Spedycyjne Magnum Jacek Pasternak i Aleksy Pasternak spółka jawna powstała w 1989 roku. Jej głównym profilem działalności jest transport materiałów sypkich naczepami typu silos o ładowności 25t i pojemności 60 metrów sześciennych. Ponadto na terenie naszej bazy logistycznej zlokalizowanej 4km od zjazdu z autostrady A4 przy ul. Kościelnej 9 w Choruli(47-316) świadczymy usługi warsztatowe. Serwisujemy i wykonujemy naprawy eksploatacyjne i powypadkowe ciągników siodłowych, naczep typu silos, cementonaczepa, cysterna oraz urządzeń do podawania płynnego betonu pod ciśnieniem osadzonego na pojeździe drogowym czyli pomp do betonu i pompogruszek. Posiadamy wymagane do wykonywania tego typu napraw uprawnienia wydane przez Transportowy Dozór Techniczny.

  Data dodania: 01 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • dźwigi samochodowe - DZWIGI.info.pl »

  dźwigi samochodowe - DZWIGI.info.plSerwis internetowy DZWIGI. info. pl przedstawia szeroki asortyment żurawi budowlanych. Serwis pomaga w wyborze firmy z którą chciałbyś współpracować. DZWIGI. info. pl cechuje się profesjonalną obsługą, oprócz Katalogu firm, portal branżowy DZWIGI. info. pl posiada dla Państwa darmowe centrum wiedzy np. o żurawiach stacjonarnych czy dźwigów samochodowych. W Katalogu firm znajdą Państwo szczegółową prezentacja każdej z firm. Prezentacja ta zawiera dane kontaktowe (nazwę firmy, adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość, godziny otwarcia, numery telefonu, adres strony internetowej, adres adresu e-mailowego, szczegółowy opis ofert oraz zdjęcia produktów bądź usług. Pod każdą wizytówką firmy znajdują się również opinie o firmie.

  Data dodania: 26 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • wynajem podnośników koszowych włocławek - REGAN »

  wynajem podnośników koszowych włocławek - REGANREGAN Ronald Bajerski to renomowana firma, o ugruntowanej pozycji na rynku mieszcząca się w Solcu Kujawskim, niedaleko Bydgoszczy. Firma wykonująca kompleksowo wynajem podnośników koszowych oraz wynajem żurawi bydgoszcz. W zakres wykonywanych usług wyróżniamy: załadunek i rozładunek ciężkich lub ponad gabarytowych ładunków, montażu i demontażu hal i konstrukcji stalowych. Jesteśmy otwarci na nietypowe zlecenia, dźwigi wynajmujemy do 500t. Szczegółowy opis naszej oferty znajdziesz na stronie www. regan. eu, jak również informację o naszej firmie, zdjęcia z realizacji naszych usług oraz zdjęcia urządzeń dźwigowych. Zapraszamy Cię również na nasz profil na Facebook. Jeśli masz jakieś pytania napisz lub zadzwoń.

  Data dodania: 26 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc drogowa Szczecin »

  Pomoc drogowa SzczecinNa drodze zdarzają się różne sytuację. Nigdy nie wiadomo kiedy i ty będziesz potrzebował pomocy. Wypadek lub kolizja to niemiłe przeżycie. Czy wiesz co robić w takiej sytuacji i gdzie dzwonić? Dlatego właśnie warto zawsze mieć zapisany nasz numer telefonu. Pomoc drogowa Szczecin i Police pomoże tobie w każdej sytuacji. Czy to awaria czy kolizja możesz śmiało do nas dzwonić. Ponieważ funkcjonujemy przez 24 godziny na dobę i 365 dni w roku zawsze jesteśmy do państwa dyspozycji. Przyjedziemy tam gdzie jest to konieczne. Wystarczy do nas zadzwonić a wyślemy nasz holownik najszybciej jak tylko będzie to możliwa. Staramy się zawsze być do państwa dyspozycji bo nigdy nie wiadomo kiedy będziecie potrzebowali pomocy. Holujemy pojazdy sprawne i te bezpośrednio z wypadków. Nasze lawety są przystosowane tak aby pomóc państwu w każdej sytuacji. Każda laweta posiada wciągarkę dzięki czemu możemy zabrać nawet państwa powypadkowe auto. Wystarczy wykręcić nasz numer i podać dokładną lokalizację a laweta zjawi się szybko na miejscu. Gwarantujemy profesjonalną i miłą obsługę.

  Data dodania: 15 11 2015 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Pomoc Drogowa

Pomoc Drogowa - nowa strona:

Adres:


Dobry katalog stron to przede wszystkim wysoka jakość publikowanych treści oraz stałe wzmacnianie siły katalogu. Dodając swoją stronę do naszego katalogu masz gwarancję jakości oraz przekazywanej dużej siły pozycjonującej, dzięki czemu zdobędziesz wyższą pozycję. Po zatwierdzeniu strony przez naszego moderatora otrzymuje ona własną podstronę, dzięki czemu można podlinkować wyłącznie swój wpis. Zgłaszając swoją stronę do katalogu, prosimy o tworzenie unikalnych opisów co wpływa pozytywnie zarówno na dodawaną stronę jak i na jakość całego katalogu tak więc korzystają na tym wszyscy.