navireo - wielomodułowy system ERP

navireo - wielomodułowy system ERP Navireo – nowoczesny, zintegrowany system klasy ERP. Idealny dla firm, które potrzebują niezawodnego programu wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem. Navireo jest pakietem ściśle powiązanych modułów m. in. tj. sprzedaż, kadry i płace, księga handlowa, CRM. Architektura Navireo umożliwia jego łatwe dopasowanie, modyfikację i rozbudowę o nowe funkcjonalności. Dzięki temu system można łatwo zaadoptować do pracy w kolejnych obszarach przedsiębiorstwa, jak np. obsługa produkcji czy do sprzedaży internetowej. . Program posiada opinie o innowacyjności i dzięki temu przy zakupie można skorzystać z ulgi technologicznej na zakup nowego oprogramowania. System navireo może współpracować z serwisami aukcyjnymi, sklepem internetowym oraz B2B.

Szczegóły strony navireo.pl:

Podlinkuj stronę navireo.pl:

navireo - wielomodułowy system ERP

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 36 Odwiedziny googlebot 25

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Identyfikacja i mapowanie procesów - Proces io »

    Identyfikacja i mapowanie procesów - Proces ioBiznes to proces, który w miarę upływu czasu i nabierania doświadczenia sprawia, że sprawna optymalizacja działań staje się kluczowym elementem strafegii firmy. Nie od dziś wiadomo, że podział ról, delegowanie zadań, logistyka to punkty w których nie możemy sobie pozwolić na pomyłki czy opóźnienia. Proces. io to system zarządzania procesami, który dzięki wielu narzędziom optymalizacyjnym daje szansę firmom na znalezienie złotego środka między inwestycją czasu i pieniędzy. Mapowanie procesów, zarządzanie procesami, aplikacja z szablonami procesów jak i modele procesów to tylko początek działań.. Sukces zależy od Ciebie! Zapraszamy do skorzystania z gotowych rozwiązań opisanych w przewodniku na naszej stronie Proces io.

    Data dodania: 01 07 2015 · szczegóły wpisu »
  • System CRM Kamflex »

    System CRM KamflexSystem CRM Kamflex to nowoczesne narzędzie do wspierania procesów sprzedażowych. Zakres funkcjonalności obejmuje wszystkie niezbędne funkcjonalności m. in. kalendarz, faktury sprzedażowe, leady sprzedażowe, reklamacje, dowolne procesy, kontrahenci, dokumenty, magazyn i inne. System CRM umożliwia założenie darmowego konta, które ma na celu przetestowanie oprogramowania. Całość jest dostępna online z dowolnego miejsca. Wdrożenie zajmuje mało czasu, a materiały instruktażowe są bardzo pomocne w samodzielnej nauce. Nasi konsultanci są dostępni na czacie, aby pomagać w możliwie najskuteczniejszym wykorzystywaniu możliwości systemu Kamflex.

    Data dodania: 18 04 2017 · szczegóły wpisu »


Dobry katalog stron to przede wszystkim wysoka jakość publikowanych treści oraz stałe wzmacnianie siły katalogu. Dodając swoją stronę do naszego katalogu masz gwarancję jakości oraz przekazywanej dużej siły pozycjonującej, dzięki czemu zdobędziesz wyższą pozycję. Po zatwierdzeniu strony przez naszego moderatora otrzymuje ona własną podstronę, dzięki czemu można podlinkować wyłącznie swój wpis. Zgłaszając swoją stronę do katalogu, prosimy o tworzenie unikalnych opisów co wpływa pozytywnie zarówno na dodawaną stronę jak i na jakość całego katalogu tak więc korzystają na tym wszyscy.