FlexiSolutions – oprogramowanie i systemy IT dla firm

FlexiSolutions – oprogramowanie i systemy IT dla firm Zespół ekspertów FlexiSolutions tworzy rozwiązania informatycznie wspierające dział finansowe i zespoły księgowe firm, niezależnie od rozmiaru czy zakresu działalności.
Usprawniamy kluczowe procesy mające decydujący wpływ na wydajność przedsiębiorstwa.
Tworzenie raportów i sprawozdań, monitoring systemów kontroli ryzyka czy planowanie budżetu mogą mieć istotne znaczenie dla funkcjonowania firmy, stąd też nasze skupienie na stworzeniu oprogramowania i systemów IT z myślą o tych aspektach.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz umówienia na bezpłatną prezentację.

Zapraszamy również do udziału w organizowanych przez nas wydarzeniach oraz konferencjach, gdzie można dowiedzieć się więcej na temat optymalizacji procesów księgowych.

Szczegóły strony flexisolutions.pl:

Podlinkuj stronę flexisolutions.pl:

FlexiSolutions – oprogramowanie i systemy IT dla firm

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 7

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Biuro Usług Informatycznych Dreryk »

    Biuro Usług Informatycznych DrerykBiuro Usług Informatycznych Krzysztof Sulich to aktywnie rozwijające się przedsiębiorstwo, którego nadrzędnym celem jest satysfakcja każdego klienta. Jesteśmy doświadczonymi specjalistami w swojej branży. Działamy z sukcesem na rynku od przeszło 14 lat. Siedziba firmy mieści się w województwie dolnośląskim. Świadczymy całościowe usługi w ramach obsługi informatycznej farmacji i medycyny. Nasza oferta zawiera między innymi inwentaryzację infrastruktury zakończonej raportem bądź wdrożenie systemu IT i szkolenia. Zapewniamy adaptację każdego zlecenia zgodnie z określonym terminem. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową.

    Data dodania: 27 09 2013 · szczegóły wpisu »
  • Identyfikacja i mapowanie procesów - Proces io »

    Identyfikacja i mapowanie procesów - Proces ioBiznes to proces, który w miarę upływu czasu i nabierania doświadczenia sprawia, że sprawna optymalizacja działań staje się kluczowym elementem strafegii firmy. Nie od dziś wiadomo, że podział ról, delegowanie zadań, logistyka to punkty w których nie możemy sobie pozwolić na pomyłki czy opóźnienia. Proces. io to system zarządzania procesami, który dzięki wielu narzędziom optymalizacyjnym daje szansę firmom na znalezienie złotego środka między inwestycją czasu i pieniędzy. Mapowanie procesów, zarządzanie procesami, aplikacja z szablonami procesów jak i modele procesów to tylko początek działań.. Sukces zależy od Ciebie! Zapraszamy do skorzystania z gotowych rozwiązań opisanych w przewodniku na naszej stronie Proces io.

    Data dodania: 01 07 2015 · szczegóły wpisu »


Dobry katalog stron to przede wszystkim wysoka jakość publikowanych treści oraz stałe wzmacnianie siły katalogu. Dodając swoją stronę do naszego katalogu masz gwarancję jakości oraz przekazywanej dużej siły pozycjonującej, dzięki czemu zdobędziesz wyższą pozycję. Po zatwierdzeniu strony przez naszego moderatora otrzymuje ona własną podstronę, dzięki czemu można podlinkować wyłącznie swój wpis. Zgłaszając swoją stronę do katalogu, prosimy o tworzenie unikalnych opisów co wpływa pozytywnie zarówno na dodawaną stronę jak i na jakość całego katalogu tak więc korzystają na tym wszyscy.