FlexiSolutions – oprogramowanie i systemy IT dla firm

FlexiSolutions – oprogramowanie i systemy IT dla firm Zespół ekspertów FlexiSolutions tworzy rozwiązania informatycznie wspierające dział finansowe i zespoły księgowe firm, niezależnie od rozmiaru czy zakresu działalności.
Usprawniamy kluczowe procesy mające decydujący wpływ na wydajność przedsiębiorstwa.
Tworzenie raportów i sprawozdań, monitoring systemów kontroli ryzyka czy planowanie budżetu mogą mieć istotne znaczenie dla funkcjonowania firmy, stąd też nasze skupienie na stworzeniu oprogramowania i systemów IT z myślą o tych aspektach.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz umówienia na bezpłatną prezentację.

Zapraszamy również do udziału w organizowanych przez nas wydarzeniach oraz konferencjach, gdzie można dowiedzieć się więcej na temat optymalizacji procesów księgowych.

Szczegóły strony flexisolutions.pl:

Podlinkuj stronę flexisolutions.pl:

FlexiSolutions – oprogramowanie i systemy IT dla firm

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 8

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Ginger »

    GingerTo pytanie z pewnością nie przyniesie wam żadnej wiedzy, jeżeli nie zapoznacie się z innowacyjnym systemem Ginger. Ten system pozwoli wam na właściwą ocenę całego menu, a tym samym na wyeliminowanie potraw nie przynoszących zysków z wielu powodów, a pozostawienie jedynie tych potraw, dzięki którym restauracja osiągnie sukces. System Ginger pozwala na przeprowadzenie fachowej analizy, które z potraw przynoszą dochody, a które straty, dzięki czemu restauracja prężniej się rozwija. a pośrednictwem naszej e-usługi możecie bez większych problemów zarządzać restauracją, zaczynając od właściwej analizy menu potraw i eliminując ze spisu menu te potrawy, które nie przynoszą zysków. To dzięki niemu będziesz mógł wyeliminować nie właściwe potrawy i postawić nacisk na te które są rentowne i smakują klientom.

    Data dodania: 02 01 2014 · szczegóły wpisu »
  • Szybki backup firmowych danych »

    Szybki backup firmowych danychPrzedsiębiorstwo StorageCraft Polska Sp. z o. o. to dostawca sprzętu do backupu i przywracania krytycznych danych dla firm i instytucji. Wraz z wykorzystaniem oprogramowania StorageCraft można odzyskać wszystkie dane na zupełnie nowym sprzęcie. Zajrzyj na serwis www. stc-polska. pl oraz obrzejrzyj cechy oraz potencjał licencji systemów backup, które oferuje StorageCraft ShadowProtect Desktop, ShadowProtect Server, ShadowProtect SBS oraz ShadowProtect Virtual. Skontaktuj się doradcą działu handlowego StorageCraft i poznaj szczegóły na temat aktualnych promocji cenowych naszych produktów i usług. Zapraszamy także do skorzystania z mobilnych produktów do backupu oraz jako backupu jako usługi. Szczegóły u partnerów handlowych!

    Data dodania: 30 07 2014 · szczegóły wpisu »


Dobry katalog stron to przede wszystkim wysoka jakość publikowanych treści oraz stałe wzmacnianie siły katalogu. Dodając swoją stronę do naszego katalogu masz gwarancję jakości oraz przekazywanej dużej siły pozycjonującej, dzięki czemu zdobędziesz wyższą pozycję. Po zatwierdzeniu strony przez naszego moderatora otrzymuje ona własną podstronę, dzięki czemu można podlinkować wyłącznie swój wpis. Zgłaszając swoją stronę do katalogu, prosimy o tworzenie unikalnych opisów co wpływa pozytywnie zarówno na dodawaną stronę jak i na jakość całego katalogu tak więc korzystają na tym wszyscy.