Podkategoria: Pozostałe

Jeżeli twoja strona nie pasuje do żadnej z wymienionych poniżej kategorii, możesz umieścić ją w podkategorii pozostałe

« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · następna strona »
 • budki lęgowe dla ptaków »

  budki lęgowe dla ptakówMKW Pracownia to firma specjalizująca się się w wydawaniu ekspertyz przyrodniczych dla instytucji państwowych, urzędów, firm, osób prywatnych. Świadczymy zaopatrzenie i usługi w zakresie powszechnie stosowanej już kompensacji przyrodniczej. Sprzedajemy rozmaite modele specjalistycznych budek lęgowych czy też schronienia dla zwierząt. Kierujemy nasze usługi do przedsiębiorców małych firm jak i dużych firm dbających o środowisko naturalne. Posiadamy na swoim koncie wiele doświadczeń związanych z tą pracą i wiemy, że ważnym czynnikiem w tej profesji jest dokładność. Cały czas zwiększamy ilość relacji o charakterze stałej współpracy. Świadczymy znacznie więcej niż mają w ofercie konkurencyjne firmy dlatego serdecznie zapraszamy do przeczytania szczegółów na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 08 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tomasz Zawacki - biolog terenowy »

  Tomasz Zawacki - biolog terenowyDoradztwo w zakresie sprzątania, układania, ocena systemu kontroli szkodników, przygotowywanie raportu, sprawdzanie obiegu dokumentacji dotyczącej Pest Control, współpraca z kadrą zarządzającą, zaproponowanie alternatywnych rozwiązań dotyczących systemu Pest Control, sprawdzenie jakości pracy technika DDD obsługującego zakład, określenie aktualnej aktywności szkodników na terenie zakładu. To główne zadania biologa terenowego. Więc jeśli masz wątpliwości co do np nieskuteczności firmy DDD obsługującej zakład lub też chcesz udoskonalić działanie jakości na terenie zakładu, chcesz zasięgnąc porady kogoś z zewnątrz, wezwij biologa Tomasza Zawackiego, który z pewnością pomoże rozwiązać każdy problem. www. biolog-terenowy. com

  Data dodania: 15 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja »

  Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacjaChcesz wykonać odpluskwianie i nie wiesz gdzie się zgłosić? Firma Insektpol jest odpowiednia.
  Pluskwy - małe płaskie, okrągłe owady o średnicy 5, 5mm. Jaja pluskwy są koloru perłowego i mają 1 mm długości. Pluskwy żerują przeważnie w miejscu gdzie śpimy, dlatego mają nazwę: Pluskwy łóżkowe.
  Firma zwalcza pluskwy preparatami kontaktowymi, najczęściej koncentratami. Warto pamiętać, że jeden zabieg nie zawsze wystarczy. Dezynsekcja jest zawsze wykonana dobrze i dokładnie. Usuwanie tych owadów powinno być wykonywane przez odpowiednio wykwalifikowanych i przeszkolonych ludzi. Pracownicy firmy Insektpol mają do tego specjalnie uprawnienia. Nie warto podejmować się tej walki samemu ponieważ jest to bardzo trudne oraz kosztowne. www. insektpol. pl

  Data dodania: 15 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Maty bakteriobójcze »

  Maty bakteriobójczeChcesz aby twój zakład był w pełni czysty i spełniał wymogi odnośnie higieny. Zadbaj o to już na samym wejściu, ponieważ to tam wnosimy najwięcej bakterii i wirusów. Kup maty dezynfekcyjne, które zapobiegają przenoszeniu się bakterii i wirusów. Do produkcji mat wykorzystywane są produkty tylko najwyższej jakości. Wkład chłonny wykonany jest z pianki poliuretanowej typu T charakteryzującej się dużą chłonnością cieczy, miękkością oraz elastycznością. Jest odporna na działanie środków chemicznych oraz niskich temperatur. Dodatkowo dzięki włókninom FIBERTEX produkowanym w technologii needlepunch odporna jest na rozciąganie i rozrywanie, a jednocześnie dobrze przepuszcza powietrze. www. matydezynfekcyjne24. pl

  Data dodania: 15 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Copy Point »

  Copy PointNasza Firma jest firmą zajmującą się profesjonalnymi usługami w dziedzinie poligrafii. Świadczymy usługi w zakresie zarówno wielkoformatowy jak i małoformatowy. Utrzymujemy współpracę z wieloma firmami co wpłynęło na zwiększenie nakładu naszej działalności. Gwarantujemy terminowość zamówień - krótki termin realizacji. Oferujemy pokaźne doświadczenie w branży i potrafimy zadowolić nawet najbardziej wymagająch klientów. Nasz sprzęt to zaawansowane technologie Konica Minolta dlatego możemy zapewnić bezkompromisową jakość. Kopie w jaskrawych barwach i nasyconych kolorach oraz czarno-białe zwykłe realizacje. Więcej szczegółów można znaleźć na naszej oficjalnej stronie. Nie czekaj, złóż zamówienie w naszej firmie już dziś!

  Data dodania: 19 11 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Pozostałe

Pozostałe - nowa strona:

Adres:


Dobry katalog stron to przede wszystkim wysoka jakość publikowanych treści oraz stałe wzmacnianie siły katalogu. Dodając swoją stronę do naszego katalogu masz gwarancję jakości oraz przekazywanej dużej siły pozycjonującej, dzięki czemu zdobędziesz wyższą pozycję. Po zatwierdzeniu strony przez naszego moderatora otrzymuje ona własną podstronę, dzięki czemu można podlinkować wyłącznie swój wpis. Zgłaszając swoją stronę do katalogu, prosimy o tworzenie unikalnych opisów co wpływa pozytywnie zarówno na dodawaną stronę jak i na jakość całego katalogu tak więc korzystają na tym wszyscy.