Podkategoria: Pozostałe

Jeżeli twoja strona nie pasuje do żadnej z wymienionych poniżej kategorii, możesz umieścić ją w podkategorii pozostałe

« poprzednia strona · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · następna strona »
 • Baza danych firm »

  Baza danych firmJak znaleźć klienta czy partnera biznesowego? To pytanie zadaje sobie wielu przedsiębiorców. Samodzielne szukanie informacji o innych podmiotach bywa czasochłonne i często nieefektywne. Jest na to jednak rada. Wystarczy skorzystać z właściwej pomocy. Jest nią baza danych regon, która pozwala na dostęp do około 6 milionów wpisów umieszczonych w Krajowym Rejestrze Urzędowym Podmiotów Gospodarki Narodowej (REGON). Dzięki prowadzonej na bieżąco aktualizacji wpisy pojawiają się w serwisie już następnego dnia po umieszczeniu ich w rejestrze. Baza danych firm to proste, skuteczne i szybkie narzędzie ułatwiające pozyskiwanie informacji o przedsiębiorstwach, organizacjach społecznych, instytucjach czy gospodarstwach, które prowadzą działalność na polskim rynku. Serwis posiada rozbudowaną i efektywną wyszukiwarkę, w której bardzo dokładnie określić można kryteria wyszukiwania rekordów. Baza firm regon może być przeszukiwana ze względu na lokalizację, branżę, formę prawną, okres rozpoczęcia działalności i wiele innych. Dzięki temu klient otrzymuje dokładnie te dane, o które mu chodziło. Korzystanie z wyszukiwarki jest bardzo proste a szybkość jej działania powoduje, że potrzebne dane w określonym przez klienta formacie znajdują się u niego już w kilka minut po złożeniu i opłaceniu zamówienia. Z myślą o jak najbardziej efektywnym i oszczędnym korzystaniu z narzędzia jakim jest baza danych firm zastosowano bardzo atrakcyjny cennik, w którym ceny rozpoczynają się już od 0, 01 zł netto za rekord. Dzięki prowadzonym na bieżąco aktualizacjom do bazy trafiają nie tylko nowe podmioty ale także poprawiane są istniejące już wpisy. Dzięki czemu aktywność uzyskiwanych informacji dobiega 100%. Serwis baza firm gus to doskonała inwestycja dla każdego, kto poszukuje kontaktów w prowadzonej przez siebie działalności, co doceniło już wiele czołowych polskich firm.

  Data dodania: 28 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Baza nowych firm »

  Baza nowych firmGrupa serwisów baza nowych firm to łatwe w obsłudze, efektywne i skuteczne narzędzie do pozyskiwania informacji o działających na polskim rynku podmiotach. Zbierają one dane z dwóch głównych państwowych rejestrów: Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG), w której zawarte są dane samodzielnych przedsiębiorców oraz Krajowego Rejestru Urzędowego Podmiotów Gospodarki Narodowej (REGON). Rozległa i aktualizowana na bieżąco baza pozwala na dostęp do w zasadzie każdego funkcjonującego podmiotu, zarówno przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego jak i instytucji czy organizacji społecznej. Jeżeli tylko figuruje ona w rejestrach to trafia także do bazy. Baza nowych firm dzięki prowadzonej na bieżąco aktualizacji zawiera nawet informacje o podmiotach, które tego samego dnia zostały umieszczone w spisach. Aktualizacje to także sprawdzanie rekordów już istniejących i wprowadzanie wszelkich zachodzących zmian. Dzięki temu serwisy charakteryzują się bardzo wysoką aktywnością udostępnianych danych. Zaletę tę doceniły największe polskie firmy, które od dawna są ich klientami. Baza nowych firm oprócz szerokiego zakresu to także łatwość obsługi. Wygodny, intuicyjny intefejs oraz sprawna wyszukiwarka oparta o różne kryteria pozwalają na odpowiednie spersonalizowanie wyszukiwania oraz gwarantują, że potrzebne informacje klient otrzyma w ciągu kilku minut od złożenia i opłacenia zamówienia. Serwis przygotował dla swoich klientów atrakcyjny cennik, gdzie cena za 1 rekord zaczyna się już od 0, 01 zł netto. Wszystko to sprawia, że baza nowych firm jest przydatnym, efektywnym i skutecznym narzędziem do pozyskiwania kontaktów w świecie polskiego biznesu.

  Data dodania: 28 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Michael / Ström - Obligacje korporacyjne »

  Michael / Ström - Obligacje korporacyjneSpecjalnie dla Ciebie zebraliśmy zespół najlepszych fachowców z dziedziny finansów, którzy wspólnie tworzą Dom Maklerski Michael/Ström. Kogo możesz u nas znaleźć? Na pewno będą to maklerzy, licencjonowani doradcy inwestycyjni oraz osoby posiadające tytuł CFA. W tym miejscu możesz liczyć na profesjonalną poradę. Nasze usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak równie do podmiotów gospodarczych oraz instytucji. Zrealizowaliśmy już setki projektów i uczestniczyliśmy w wielu transakcjach inwestycyjnych. Stoi zatem za nami bogate doświadczenie, które pozwala nam się stale rozwijać. Nie zostawiaj więc wszystkiego przypadkowi, ale już teraz skoncentruj się na tym, co najważniejsze. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 03 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Warsztaty sitodruku - blotpracownia.pl »

  Warsztaty sitodruku - blotpracownia.plZastanawiałeś się kiedykolwiek jak powstają produkty z tkanin z niesamowitymi printami? Warsztaty sitodruku realizowane przez BLOT Pracownia Sitodruku pokażą Ci proces powstawania produktów tekstylnych z przeróżnymi wzorami.
  Zobacz pościel, torby, t-shirty, bieliznę z zachwycającymi obrazkami od kuchni. BLOT, czyli Pracownia Sitodruku pokaże Ci możliwości, które są w zasięgu Twojej ręki. Weź udział w warsztatach sitodruku i stwórz własny projekt. BLOT to Spółdzielnia Socjalna, która powstała z pasji do tworzenia, projektowania tekstyliów i materiałów z wzorami dostosowanymi do indywidualnych wymagań i oczekiwań klienta.
  Spółdzielnia Socjalna Pracownia Sitodruku BLOT ma swoją siedzibę w Łodzi, wejdź na stronę internetową blotpracownia. pl i poznaj szczegóły.

  Data dodania: 08 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring Głogów »

  Monitoring GłogówSerdecznie zachęcamy do skorzystania z usług ochrony mienia i monitoringu. Posiadamy najlepszej jakości sprzęt, systematycznie też inwestujemy w innowacyjną infrastrukturę. Dzięki naszej operatywności jesteśmy pionierami we wdrażaniu na rynek nowych, rewolucyjnych narzędzi. Do naszych priorytetowych zadań należą między innymi: bezpośrednia ochrona fizyczna stała lub doraźna, monitoring obiektów stałych, kontrola i ochrona podczas różnego rodzaju imprez masowych czy też eskortowanie wartości pieniężnych na terenie całego kraju. Aby wykonywać dla Państwa jak najbardziej profesjonalną pracę, nasza agencja dysponuje dobrze dobranymi środkami technicznymi i ekonomicznymi, wspartymi długoletnim doświadczeniem.

  Data dodania: 13 01 2016 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Pozostałe

Pozostałe - nowa strona:

Adres:


Dobry katalog stron to przede wszystkim wysoka jakość publikowanych treści oraz stałe wzmacnianie siły katalogu. Dodając swoją stronę do naszego katalogu masz gwarancję jakości oraz przekazywanej dużej siły pozycjonującej, dzięki czemu zdobędziesz wyższą pozycję. Po zatwierdzeniu strony przez naszego moderatora otrzymuje ona własną podstronę, dzięki czemu można podlinkować wyłącznie swój wpis. Zgłaszając swoją stronę do katalogu, prosimy o tworzenie unikalnych opisów co wpływa pozytywnie zarówno na dodawaną stronę jak i na jakość całego katalogu tak więc korzystają na tym wszyscy.