Podkategoria: Pozostałe

Jeżeli twoja strona nie pasuje do żadnej z wymienionych poniżej kategorii, możesz umieścić ją w podkategorii pozostałe

« poprzednia strona · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · następna strona »
 • Centro-Bud - hurtownia materiałów budowlanych »

  Centro-Bud - hurtownia materiałów budowlanychFirma Centro-Bud powstała w 1995 roku w Ozorkowie - 30 km od Łodzi. Przez 20 lat nieustannego rozwoju z niewielkiego sklepu przeistoczyła się w jeden z największych składów budowlanych w województwie łódzkim. Jeśli w niedalekiej przyszłości zamierzasz rozpocząć budowę domu, modyfikujesz garaż lub budynek gospodarczy, a może remontujesz kuchnię, a poza tym mieszkasz niedaleko Łodzi, powinieneś koniecznie nas odwiedzić. To, co możemy zaoferować to ogromny wybór materiałów budowlanych od bloczków betonowych, cement, dachówkę po elementy wykończeniowe i stolarkę okienną. Posiadamy znacznie większy wybór niż popularne, sieciowe markety budowlane, a na dodatek jesteśmy w stanie zaproponować znacznie niższe ceny niż konkurencja.

  Data dodania: 26 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Zakład pogrzebowy sosnowiec »

  Zakład pogrzebowy sosnowiecZakład pogrzebowy Szafran mający siedzibę w Sosnowcu czynny jest przez 24 godziny dziennie, siedem dni w tygodniu. Profesjonalni doradcy służą pomocą w tych nie łatwych momentach po śmierci członka rodziny zaplanować i przeprowadzić uroczystość pogrzebową. Ponadto zakład pogrzebowy pomoże dokonać wszystkie formalności i dokumentację. Długie doświadczenie doradców zakładu zapewnia organizację uroczystości pogrzebowych na bardzo wysokim poziomie. Zapraszamy do odwiedzenia serwisu internetowego zakładu pogrzebowego Szafran w celu zdobycia większej liczby informacji. Oraz do zakładki kontakt gdzie znajdą Państwo nasze dane kontaktowe pozwalające umówić się z doradcą, który spokojnie wytłumaczy co należy robić.

  Data dodania: 27 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • NIszczenie Dokumnetów »

  NIszczenie DokumnetówGlobal Service zajmuje się profesjonalnym procesem niszczenia dokumentacji i każdego rodzaju nośników pamięć. Dzałamy dla naszych klientów od wielu lat, zdobyte w ten sposób doświadczenie pozwala zagwarantować najwyższy poziom serwisu
  Mamy w naszym prtfelu klientów ponad 300 stalych klntów z sektora bankowego, finansowego, firm prywatnych oraz z adminiastracji państwowej.
  Bez względu na rozadzaj klienta i wielkość jego zamówienia do kązdego firma podchodzi z najwyższą staranności i każde zamówienie traktuje w sposób szczegówlny.
  Mamy nasze file w wielu lokalizacjach Polski min w Warszawie, Gdańsku, Bydgoszczy i Łodzi.
  Spółka wykonuję swoje usługi na profesjonalnych sprzętach zachodniej produkcji marki HSM. Praca na tych maszynach zapewnia dużą wydajność i najwyższa jakość wykonyanych usług.
  Nasze usługi wykonujemy zgodnie z normą DIN 66399 i gwarantujemy klasę tajności P4 dla niszczonych dla Państwa dokumentów i H4 dla nośników pamięci.
  Niszczenie dokumentów na życzenie zleceniodawcy może sie odbywać w siedzibie ich firmy - servis mobilny. W przypadku niszczenia nośników danych możliwa jest także opcja wstępnego ich niszczenia w siedzibie zamawiającego.
  Transport odbywa sie samochodami monitorowanymi przez system satelitarny GPS co pozwala klientowi po zalogowaniu w dostarczonej przez nas aplikacji na ciągle monitorowanie pozycji samochodu.
  Na życzenie klienta spólka proces rozdrabniania dokumentacji i danych zapisuje na płtke DVD, która jest przekazywana wraz z kompletem dokumentów i certyfikatów po zakończeniu usługi klientowi. Możliwe też jest że w procesie niszczenia współuczestniczy jako widz wysłannik zleceniodawcy.
  Dla naszych klientów stworzyliśmy duży wybór cen dostosowanych do indywidualnych ich potrzeb. Cenniki przgotowane są w sposób, który dopasuje indywidalne potrzeby klienta do optyamlnej ceny. Firma oferuje odbiory dedykowane, odbiory cykliczne objęte stałą umową o współpracy,

  Data dodania: 29 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • IMPEL FM produkty bhp Poznań »

  IMPEL FM produkty bhp PoznańFirma Impel Facility Management z Wrocławia to grupa spółek, oferująca szereg usług dla biznesu. Działamy na rynku od wielu lat, zdobywając coraz szersze grono stałych Klientów. Nasza atrakcyjna oferta obejmuje między innymi sprzątanie, catering, pranie, wynajem odzieży, dostawy produktów BHP, zarządzanie nieruchomościami i wiele więcej. Jeśli mają Państwo jakieś pytania odnośnie do naszej działalności czy też jeżeli chcą Państwo skorzystać z naszej propozycji, zapraszamy do kontaktu. Dane teleadresowe naszej firmy oraz pełna oferta mieszczą się na stronie internetowej, zapraszamy do jej odwiedzenia. Oferujemy Państwu sprzątanie, catering, usługi ubezpieczeniowe, serwis techniczny obiektu i wiele więcej! Pracujemy dla różnego rodzaju firm! Szczegółowe informacje o naszej propozycji znajdują się na stronie internetowej, zachęcamy do jej odwiedzenia.

  Data dodania: 01 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Anna Smaluch Kraków, księgowość online »

  Biuro Rachunkowe Anna Smaluch Kraków, księgowość onlineInteresuje Cię rzetelne biuro rachunkowe w Krakowie, do którego nie będziesz musiał jeździć, a zamiast tego pracownicy sami przyjeżdżają co miesiąc po dokumenty księgowe? A może chciałbyś nawiązać współpracę z biurem, które poprowadzi Twoją księgowość online, na podstawie wysyłanych pocztą elektroniczną dokumentów? Zapozanaj się z ofertą Biura Rachunkowego Anna Smaluch, które posiada Certyfikat Księgowy Ministra Finansów oraz Certyfikat "Rzetelne Biuro Rachunkowe". Masz pewność, że współpracujesz z profesjonalistami w swoim fachu. Do tego biuro oferuje szeroki wachlarz usług księgowych, obsługę stacjonarną i księgowość online. Pełna oferta biura dostępna jest na stronie internetowej biura. Zapraszamy!

  Data dodania: 01 12 2015 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Pozostałe

Pozostałe - nowa strona:

Adres:


Dobry katalog stron to przede wszystkim wysoka jakość publikowanych treści oraz stałe wzmacnianie siły katalogu. Dodając swoją stronę do naszego katalogu masz gwarancję jakości oraz przekazywanej dużej siły pozycjonującej, dzięki czemu zdobędziesz wyższą pozycję. Po zatwierdzeniu strony przez naszego moderatora otrzymuje ona własną podstronę, dzięki czemu można podlinkować wyłącznie swój wpis. Zgłaszając swoją stronę do katalogu, prosimy o tworzenie unikalnych opisów co wpływa pozytywnie zarówno na dodawaną stronę jak i na jakość całego katalogu tak więc korzystają na tym wszyscy.