
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Poltechnik Sp. z o. o. Sp. k. Jesteśmy firmą dystrybucyjną proponującą produkty połączone z prowadzeniem, ochroną i oznaczaniem kabli. W naszej ofercie Mamy: osłony, dławnice, przepusty, uchwyty, łańcuchowe prowadniki, oznaczenia kabli i urządzeń, listwy zaciskowe, kable, przewody, złącza przemysłowe, osłony 3D, korytka kablowe i wiele innych. Nasi fachowcy dokładają wszystkich starań, żeby każde zlecenie było realizowane szybko, terminowo i zgodnie z oczekiwaniami klienta. Pełna oferta oraz więcej informacji opublikowanych jest na naszej stronie internetowej.
Szczegóły strony www.poltechnik.pl:
Podlinkuj stronę www.poltechnik.pl:
Odwiedziny robotów:
53
5
60
Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
-
Mlelectric Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zajmująca się montażami konstrukcji słupów kratowych, prowadząca prace naciągowe a także prace polegające na przeciąganiu przewodów roboczych, OPGW, ADDS a także na modernizacji i konserwacji linii napowietrznych, rozszerza swoje usługi o możliwość wynajmu profesjonalnych sprzętów wykorzystywanych w pracach na liniach wysokich i najwyższych napięć.
W zakresie oferty, dajemy możliwość najmu takich sprzętów jak min.
- wysięgnik aluminiowy,
- wciągarki hydrauliczne,
- hamowniki hydrauliczne,
- praski hydrauliczne,
- rejestratory,
- bębny,
- stojaki,
- linki stalowe,
- rolki,
- żabki,
- trifory,
- rukcugi,
- wózki,
- rowerki. - żabki,
- trifory,
- rukcugi,
- wózki,
- rowerki.
Data dodania: 23 09 2015 · szczegóły wpisu »
-
Urządzenia przez nas oferowane i sprzedawane zapewniają sterylizowanie, dezynfekowanie wody w szklarniach tradycyjnych i pracujących w obiegu zamkniętym z drenażem. W basenach sterylizacja ultrafioletem umożliwia rezygnację z chlorowania lub kilkakrotnie zmniejsza ilość dozowanego chloru i dodatkowo chroni przed zielenieniem wody. Zastosowanie w stawach, dużych oczkach wodnych i fontannach zabezpiecza przed psuciem się i zielenieniem wody ( rozwojem glonów ). Sterylizatory UV stosowane są również do destrukcji ozonu po ozonowaniu wody.
Dezynfekcja wody w ujęciach lokalnych, zakładach przemysłowych, szpitalach, laboratoriach. Sterylizatory UV mogą zastąpić pasteryzatory w browarach, rozlewniach wód mineralnych, zakładach przetwórstwa spożywczego, przy wielokrotnie niższych kosztach eksploatacji.
Data dodania: 23 06 2017 · szczegóły wpisu »