Notariusz rzeszów

Notariusz rzeszów Szukasz sprawdzonej kancelarii notarialnej w Rzeszowie? Chcesz skorzystać z usług profesjonalnych i doświadczonych notariuszy? Potrzebujesz pomocy z zakresu działań notarialnych? To dobrze trafiłeś, już dziś skontaktuj się z kancelarią notarialną Mariusza Marcinowskiego. Rzeszowscy notariusze pomogą ci ze sporządzeniem aktu notarialnego, aktu poświadczenia dziedziczenia, wypisu, odpisu i wyciągu dokumentów, a także protesty weksli czy czeków. Jeśli chcesz złożyć wpis w księdze wieczystej to w tym także uzyskasz stosowną pomoc od strony izby notarialnej Mariusza Marcinkowskiego w Rzeszowie. Skorzystaj z kompleksowej obsługi z zakresu dokonywania czynności notarialnych już dziś!

Szczegóły strony notariusz-marcinowski.pl:

Podlinkuj stronę notariusz-marcinowski.pl:

Notariusz rzeszów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 8 Odwiedziny googlebot 14

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • BEZP?ATNE FORUM PRAWNE »

    BEZP?ATNE FORUM PRAWNEDarmowe porady prawne udostepnia pomoc w zakresie bezplatnych porad prawnych. rnBezplatne porady udzielane sa przez prawników (radcowie) oraz innych uzytkowników serwisu. Na naszym forum znajdziesz bezplatna pomoc prawna z zakresu : prawo rodzinne i opiekuñcze, prawo pracy.rnrnBrak jest panstwowej instytucji, która to pomagalaby w udzielaniu bezplatnych porad prawnych, stad tez zrodzil sie nasz pomysl na bezplatne forum prawne. Forum jest miejscem, w którym uzytkownicy moga zadawac pytania prawne a takze dzielic sie miedzy soba swoja wiedza. Zachecamy wszystkich uzytkowników do pomocy w prowadzeniu forum.

    Data dodania: 18 06 2012 · szczegóły wpisu »
  • Upadłość prawnik - tatara.com.pl »

    Upadłość prawnik - tatara.com.plUpadłość firmy można ogłosić po złożeniu odpowiedniego wniosku w określonym terminie. W zakresie przygotowywania wniosku, postępowania w toku całego procesu oraz obsługą wszystkich podmiotów uczestniczących w postępowaniu zajmuje się Kancelaria Prawa Restrukturyzacyjnego i Upadłościowego Tatara i Współpracownicy. Zakres specjalizacji Kancelarii to przede wszystkim prawo upadłościowe i restrukturyzacyjne - prawnik w postępowaniu o upadłość może doradzać co do kolejnych kroków oraz reprezentować stronę w postępowaniu sądowym oraz sądowoadministracyjnym. Kancelaria Tatara i Współpracownicy zajmuje się zróżnicowanymi rodzajami restrukturyzacji - kapitałową lub zadłużenia. W przypadku tej drugiej doradza w następujących zakresach: postępowania przed sądem, zawiera układów pozasądowych, również w przypadku, gdy wierzyciel dłużnika to nie podmiot prywatny, ale publicznoprawny. W przypadku restrukturyzacji kapitałowej, sprawy, jakimi zajmuje się kancelaria, dotyczą przekształceń przedsiębiorstw, ich zorganizowanych części, transformacji kilku indywidualnych działalności w spółkę, czy też przygotowanej likwidacji - pre-pack - która jest instrumentem umożliwiającym przedsiębiorcy dokonanie sprzedaży części majątku spółki w trybie egzekucyjnym, a nabywającemu - kupno majątku w stanie wolnym od zobowiązań. W przypadku takiego formułowania upadłości, prawnik jest w stanie doradzić co do kroków, jakie należy podjąć na drodze sądowej.

    Data dodania: 03 03 2017 · szczegóły wpisu »


Dobry katalog stron to przede wszystkim wysoka jakość publikowanych treści oraz stałe wzmacnianie siły katalogu. Dodając swoją stronę do naszego katalogu masz gwarancję jakości oraz przekazywanej dużej siły pozycjonującej, dzięki czemu zdobędziesz wyższą pozycję. Po zatwierdzeniu strony przez naszego moderatora otrzymuje ona własną podstronę, dzięki czemu można podlinkować wyłącznie swój wpis. Zgłaszając swoją stronę do katalogu, prosimy o tworzenie unikalnych opisów co wpływa pozytywnie zarówno na dodawaną stronę jak i na jakość całego katalogu tak więc korzystają na tym wszyscy.