Najlepsze wyposażenie warsztatu samochodowego

Najlepsze wyposażenie warsztatu samochodowego Firma ITALTECNICA jest od dawna znana na rynku zagranicznym, a od piętnastu lat jest obecna również w Polsce. Zajmuje się produkowaniem i montażem sprzętu stanowiącego wyposażenie warsztatów samochodowych oraz lakierni samochodowych. Począwszy od stosunkowo mało skomplikowanych urządzeń jak myjki do pistoletów lakierniczych, na windach dla lakierników, komorach śrutowniczych, kabinach malarskich, przygotowalniach lakierów, wyciągach, systemach wentylacyjnych i i panelach endotermiczncyh kończąc. Lata doświadczenia w branży lakierniczej oraz położenie dużego nacisku na jakość, to czynniki, które wyróżniają firmę na polskim rynku oraz powodują, że Italtecnica z roku na rok zdobywa coraz więcej klientów.

Szczegóły strony www.italtecnica.pl:

Podlinkuj stronę www.italtecnica.pl:

Najlepsze wyposażenie warsztatu samochodowego

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 18 Odwiedziny googlebot 20

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Pogrążanie grodzic »

  Pogrążanie grodzicPolska Grupa Techniczno Sanitarna specjalizuje się w wykonywaniu specjalistycznych robót ziemnych takie jak tworzenie ścianek szczelnych i pogrążanie grodzic. Doświadczona załoga a także profesjonalny sprzęt powoduje, że firma nie boi się żadnych zleceń. PGTS zajmuje się także mniejszymi wykopami i oferuje tworzenie sieci wodociągowych, sieci kanalizacji deszczowej a także przyłączy domowych i obiektowych. Zapraszamy na stronę internetową grupy gdzie znajdują się między innymi zdjęcia z ostatnich wykonanych realizacji. Poza robotami ziemnymi i rekultywacyjnymi firma świadczy usługi dźwigiem a także usługi transportowe wywrotkami. Dzięki temu samodzielnie jest w stanie zapewnić kompleksować usługę łącznie z wywiezieniem ziemi.

  Data dodania: 19 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Blachy sprężynowe - Virgamet »

  Blachy sprężynowe - VirgametBlachy sprężynowe to wyroby hutnicze leżące w asortymencie materiałów ze stali tuż obok taśm sprężynowych.

  Blachy sprężynowe wykonywane są metodą walcowania na zimno lub na gorąco w arkuszach o grubości 0, 5 - 60mm, jednak zakres nie wyklucza większych grubości występowania. Szerokości zaś dostarczane są w przedziale 600 - 2000mm, a długości 2000-6000mm.

  Blachy sprężynowe firma Virgamet dostarcza w gatunkach:

  - 65G, 65Mn4, 66Mn4, 1. 1240, 1. 1260
  - 50HF, 51CrV4, 50CrV4, 1. 8159
  - C67S, Ck67, XC68, 1. 1231
  - C75S, Ck75, XC75, 1. 1248
  - C85S, Ck85, XC85, 1. 1269
  - 54SiCr6, 1. 7102

  Dość istotną uwagą dla przyszłych klientów zamierzających zakupić blachy sprężynowe o dużych formatach jest fakt, iż 3/4 wyrobów - zwłaszcza 50HF, 65G jest dostarczana w stanie wyżarzonym zmiękczająco.

  Zapraszamy do składania zapytań ofertowych.

  Data dodania: 17 09 2016 · szczegóły wpisu »


Dobry katalog stron to przede wszystkim wysoka jakość publikowanych treści oraz stałe wzmacnianie siły katalogu. Dodając swoją stronę do naszego katalogu masz gwarancję jakości oraz przekazywanej dużej siły pozycjonującej, dzięki czemu zdobędziesz wyższą pozycję. Po zatwierdzeniu strony przez naszego moderatora otrzymuje ona własną podstronę, dzięki czemu można podlinkować wyłącznie swój wpis. Zgłaszając swoją stronę do katalogu, prosimy o tworzenie unikalnych opisów co wpływa pozytywnie zarówno na dodawaną stronę jak i na jakość całego katalogu tak więc korzystają na tym wszyscy.