Industriel oznaczenia przemysłowe, etykiety inspekcyjne

Industriel oznaczenia przemysłowe, etykiety inspekcyjne Industriel dostarcza optymalne rozwiązania dla zakładów przemysłowych. Mamy doświadczenie w doborze najlepszych oznaczeń tak produkcyjnych, jak i BHP czy dedykowanych dla działów utrzymania ruchu. Etykiety inspekcyjne to niezawodny sposób na sprawne oznaczanie przeprowadzonych kontroli, przeglądów. Łatwe w użyciu, odporne na
warunki przemysłowe. Doskonale sprawdzają się przy oznaczaniu przeglądów: maszyn, urządzeń, drabin, rusztowań, butli gazowych czy innych.
Etykiety inspekcyjne wykonane są z trwałego materiału, okrągłe, w środku znajduje się rok a na zewnątrz 12 miesięcy, wielkość 20 mm, 35 sztuka na karcie. Znacznikiem wykonania przeglądu może być marker lub też dziurkacz/kasownik. Istnieje możliwość dostarczenia indywidualnej etykiety, np. z logo firmy. Industriel posiada wieloletnie doświadczenie w doborze materiałów do oznaczeń tak środków trwałych czy produktów na linii produkcyjnej. Posiadamy w swojej ofercie oznaczenia lidera na rynku światowy firmy Brady, które są niezawodne tak w elektronice, jak w laboratoriach, przy oznaczaniu kabli, przewodów, także środków trwałych, podłóg, specjalnych stref.

Szczegóły strony industriel.pl:

Podlinkuj stronę industriel.pl:

Industriel oznaczenia przemysłowe, etykiety inspekcyjne

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 53 Odwiedziny googlebot 52

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Pneumat System - pneumatyka i automatyka przemysłowa »

  Pneumat System - pneumatyka i automatyka przemysłowaPneumat System jest polską siecią dystrybucji pneumatyki, której sklepy pneumatyczne znajdują się w 8 miastach Polski. Ofertę firmy tworzą zawory i elektrozawory, manometry, siłowniki, narzędzia pneumatyczne i węże, kompresory, elementy filtracyjne, sprzęt i osprzęt lakierniczy czy w końcu specjalistyczną wysokojakościową armaturę przemysłową marki Riegler. Nasze sklepy z pneumatyką dedykowane są firmom - zapraszamy do zakupów przedsiębiorstwa produkcyjne, przemysłowe, firmy rzemieślnicze, techniczne i gospodarstwa rolne. Pneumat System to jednak nie tylko pneumatyka, lecz również automatyka przemysłowa - posiadamy m. in. przetworniki ciśnienia, czujniki, urządzenia pomiarowe itp. Posiadamy w ofercie także elementy próżniowe i hydrauliki siłowej. Ważnym punktem w ofercie Pneumat System są usługi - jesteśmy projektantami systemów sieci sprężonego powietrza, wykonujemy audyty efektywności energetycznej czy w końcu prowadzimy naprawy sprzętu i osprzętu pneumatycznego. Nie bez znaczenia pozostaje również oferta produkcyjny firmy - jesteśmy polskim producentem napędów pneumatycznych i gazowych (czyt. sprężyn). Zakupy w Pneumat System klienci mogą realizować zarówno tradycyjnymi kanałami sprzedaży (telefon, punkty sprzedaży) jak i internetowo - wdrożyliśmy nowoczesny sklep internetowy z pneumatyką dla firm, który znacznie ułatwia i przyspiesza zakupy pneumatyki i automatyki przemysłowej. Czekamy na Państwa - do zobaczenia w Pneumat System!

  Data dodania: 26 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Blachy sprężynowe - Virgamet »

  Blachy sprężynowe - VirgametBlachy sprężynowe to wyroby hutnicze leżące w asortymencie materiałów ze stali tuż obok taśm sprężynowych.

  Blachy sprężynowe wykonywane są metodą walcowania na zimno lub na gorąco w arkuszach o grubości 0, 5 - 60mm, jednak zakres nie wyklucza większych grubości występowania. Szerokości zaś dostarczane są w przedziale 600 - 2000mm, a długości 2000-6000mm.

  Blachy sprężynowe firma Virgamet dostarcza w gatunkach:

  - 65G, 65Mn4, 66Mn4, 1. 1240, 1. 1260
  - 50HF, 51CrV4, 50CrV4, 1. 8159
  - C67S, Ck67, XC68, 1. 1231
  - C75S, Ck75, XC75, 1. 1248
  - C85S, Ck85, XC85, 1. 1269
  - 54SiCr6, 1. 7102

  Dość istotną uwagą dla przyszłych klientów zamierzających zakupić blachy sprężynowe o dużych formatach jest fakt, iż 3/4 wyrobów - zwłaszcza 50HF, 65G jest dostarczana w stanie wyżarzonym zmiękczająco.

  Zapraszamy do składania zapytań ofertowych.

  Data dodania: 17 09 2016 · szczegóły wpisu »


Dobry katalog stron to przede wszystkim wysoka jakość publikowanych treści oraz stałe wzmacnianie siły katalogu. Dodając swoją stronę do naszego katalogu masz gwarancję jakości oraz przekazywanej dużej siły pozycjonującej, dzięki czemu zdobędziesz wyższą pozycję. Po zatwierdzeniu strony przez naszego moderatora otrzymuje ona własną podstronę, dzięki czemu można podlinkować wyłącznie swój wpis. Zgłaszając swoją stronę do katalogu, prosimy o tworzenie unikalnych opisów co wpływa pozytywnie zarówno na dodawaną stronę jak i na jakość całego katalogu tak więc korzystają na tym wszyscy.