Podkategoria: Szkoły

 • Szkoła Muzyczna ARTE - Warszawa »

  Szkoła Muzyczna ARTE - WarszawaARTE to wyjątkowa szkoła muzyczna, która na stałe wpisała się w muzyczną mapę Warszawy. Mieścimy się na Ursynowie przy stacji metra Imielin. Posiadamy bogate doświadczenie pedagogiczne oraz artystyczne. Prowadzimy zarówno naukę śpiewu jak i naukę gry na instrumentach. Dzięki naszym innowacyjnym metodom, nauka jeszcze nigdy nie była tak łatwa i przyjemna. Wszyscy nasi nauczyciele to doświadczeni i czynni muzycy, którzy bardzo poważnie podchodzę do kwestii kształcenia. Możemy poszczycić się dużą liczbą koncertów naszych uczniów, dzięki którym mogą oni praktycznie sprawdzać wiedzę którą zdobywają na zajęciach tak teoretycznych jak i praktycznych. Stale rozwijamy swoje zaplecze techniczne, tak aby nasi uczniowie mieli jak najbardziej komfortowe warunki do nauki. Dla nas najważniejsza jest jakość kształcenia i wysoki poziom umiejętności naszych uczniów. Prowadzimy zajęcia indywidualne z takich przedmiotów jak fortepian, gitara, skrzypce, śpiew, saksofon, flet oraz perkusja. Dodatkowo, prowadzimy profesjonalny wydział muzyki etnicznej. Dyrektorem Szkoły Muzycznej ARTE jest Elżbieta Jancewicz, doświadczony muzyk, muzykolog i wieloletni pedagog przedmiotów teoretycznych.

  Data dodania: 05 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne Katolickie Liceum i Gimnazjum im. ks. Kazimierza Gostyńskiego gimnazjum niepubliczne lublin »

  Prywatne Katolickie Liceum i Gimnazjum im. ks. Kazimierza Gostyńskiego gimnazjum niepubliczne lublinPrywatne Katolickie Liceum i Gimnazjum im. ks. Kazimierza Gostyńskiego w Lublinie funkcjonuje według Systemu Indywidualnego Nauczania Symultanicznego, zainspirowanego źródłowymi założeniami wykształcenia skautowo-harcerskiego. Ustrój ten genialnie łączący społeczną aktywność młodego człowieka w grupie rówieśniczej z jego indywidualnym trudem samowychowawczym i samokształceniowym. Dzięki temu pozwalamy naszym uczniom kształtować osobiste pasje i zdolności. Stawiamy na prekursorskie metody nauczania, które umożliwiają w zrozumiały sposób przyswoić znaczącą dawkę materiału naukowego. Zapewniamy wysoką jakość edukowania. Więcej informacji na stronie WWW.

  Data dodania: 02 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • STUDIO SZTUKI studium fryzjerskie warszawa »

  STUDIO SZTUKI studium fryzjerskie warszawaZachęcamy do zapoznania się z propozycją przygotowaną przez Studio Sztuki, policealną szkołę zawodową z Warszawy, organizującą kursy dla plastyków od 1992 roku. Naszym celem jest praktyczne przygotowanie do zawodu plastyka. Prowadzimy zajęcia z zakresu stylizacji ubioru, stylizacji fryzur, wizażu i charakteryzacji filmowej, telewizyjnej i teatralnej oraz grafiki komputerowej. Angażujemy doświadczonych wykładowców pracujących jako styliści, charakteryzatorzy na planach filmowych oraz teatralnych. Ciekawą pracę udało się też znaleźć naszym absolwentom. Więcej informacji o naszej propozycji edukacyjnej znajdziecie Państwo na stronie internetowej. Więcej informacji o naszej propozycji edukacyjnej znajdziecie Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 15 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Elektronik w Sosnowcu »

  Elektronik w SosnowcuPortal społecznościowy zrzeszający uczniów, nauczycieli i sympatyków szkoły średniej w Sosnowcu: Elektronika. Każdy zarejestrowany użytkownik strony ma możliwość dodania nauczyciela, jego tekstów oraz tekstów uczniów. Każdy może likeować teksty oraz dodawać komentarze. Ideą portalu jest łączenie ze sobą wielu pokoleń uczniów sosnowieckiego Elektronika. Strona zawiera teksty wielu legend ZSEII w Sosnowcu. Każdy użytkownik może przyczynić się do rozwoju portalu umieszczając zapisane treści i powiedzenia uczniów i nauczycieli. Rejestracja na portalu jest darmowa. Portal stanowi unikalne miejsce, w którym można dodawać śmieszne teksty. Początki strony sięgają 2002 roku, jednak w lipcu 2016 dodano możliwość tworzenia strony przez internautów.

  Data dodania: 26 07 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkoły

Szkoły - nowa strona:

Adres:


Dobry katalog stron to przede wszystkim wysoka jakość publikowanych treści oraz stałe wzmacnianie siły katalogu. Dodając swoją stronę do naszego katalogu masz gwarancję jakości oraz przekazywanej dużej siły pozycjonującej, dzięki czemu zdobędziesz wyższą pozycję. Po zatwierdzeniu strony przez naszego moderatora otrzymuje ona własną podstronę, dzięki czemu można podlinkować wyłącznie swój wpis. Zgłaszając swoją stronę do katalogu, prosimy o tworzenie unikalnych opisów co wpływa pozytywnie zarówno na dodawaną stronę jak i na jakość całego katalogu tak więc korzystają na tym wszyscy.