Masa solna

Masa solna Zapraszamy do serwisu Inspirello na darmowe kursy tworzenia rękodzieła. Uczymy krok po kroku samodzielnego tworzenia w kilkunastu różnych technikach rękodzielniczych. Nasze kursy, to zestaw kilkuset filmów instruktażowych, w których doświadczeni i uznani rękodzielnicy pokazują od czego zacząć, jakie są etapy tworzenia i jak wykończyć swoje prace w poszczególnych technikach. Pokazujemy jak tworzyć metodami decoupage, sutasz, filcowanie, masa solna, papierowa wiklina, quilling czy scrapbooking. Zapraszamy.

Szczegóły strony www.inspirello.pl:

Podlinkuj stronę www.inspirello.pl:

Masa solna

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 54 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 46

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Testy rzeczoznawca majątkowy »

    Testy rzeczoznawca majątkowyZapraszamy kandydatów na rzeczoznawców majątkowych do skorzystania z serwisu, który w znacznym stopniu przyspieszy oraz ułatwi pozyskanie wiedzy niezbędnej do zwieńczenia postępowania kwalifikacyjnego z rezultatem pozytywnym. Z uwagi na niedawne zmiany w przepisach odnoszących się do pozyskania uprawnień zawodowych z zakresu wyceny nieruchomości serwis został przystosowany do wyżej wymienionych wymagań. Prezentujemy obfitą bazę testów z dotychczasowych terminów egzaminu na rzeczoznawcę majątkowego wraz z dobrymi odpowiedziami. Kluczowym elementem funkcjonowania serwisu jest nie tylko przekazanie dobrej odpowiedzi, ale też wskazanie źródła odpowiedzi na każde pytanie tak, aby nauka nie opierała się jedynie na bezrefleksyjnym zapamiętywaniu odpowiedzi na dane pytanie, ale miała ona na celu dokładną analizę i poznanie zagadnienia. Z uwagi na znaczącą wielkość bazy testów, pozostały one podzielone na kategorie, w taki sposób, aby umożliwić naukę z poszczególnych dziedzin wymaganych w postępowaniu egzaminacyjnym. Naturalnie istnieje również możliwość szukania tylko interesujących nas pytań albo zagadnień, w obszarze których pragniemy zgłębić naszą wiedzę. Aby poprawić przebieg nauki oferujemy skorzystanie z bazy pytań pojawiających się na egzaminie ustnym, poszerzonej o pytania autorskie dotyczące wykonanych projektów operatów szacunkowych. Każde z pytań z obrębu egzaminu ustnego zostało opracowane w taki sposób, aby można było zagłębić się w dane zagadnienie i nie tylko poznać trafną odpowiedź na pytanie, ale również gruntownie zrozumieć szkopuł kryjący się za nim. Takie podejście podniesie pewność siebie nie tylko w trakcie postępowania kwalifikacyjnego, ale również w późniejszym etapie, którym jest praca zawodowa rzeczoznawcy majątkowego.

    Data dodania: 27 09 2014 · szczegóły wpisu »
  • taniec poznań »

    taniec poznańSerdecznie zapraszamy do jedynej w swoim rodzaju, prestiżowej akademii tańca Art Dance, zlokalizowanej w Poznaniu. Art Dance to przestrzeń idealnie dostosowana do potrzeb naszych nawet najbardziej wybrednych klientów. Gorąco zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej szkoły tańca, gdyż jest to idealna okazja do zapoznania się z osobami dzielącymi te same pasje i upodobania. Nasza szkoła powstała z myślą o ludziach, dla których taniec jest istotnym elementem życia i tych, którzy chcą ciekawie spędzać czas. Nasi instruktorzy tańca to osoby które dysponują bogatym doświadczeniem tanecznym. Są oni zwycięzcami wielu turniejów tanecznych, odbywających się zarówno na terenie naszego kraju, jak i za granicą, w wolnym czasie prowadzą również imprezy okolicznościowe.

    Data dodania: 20 01 2016 · szczegóły wpisu »


Dobry katalog stron to przede wszystkim wysoka jakość publikowanych treści oraz stałe wzmacnianie siły katalogu. Dodając swoją stronę do naszego katalogu masz gwarancję jakości oraz przekazywanej dużej siły pozycjonującej, dzięki czemu zdobędziesz wyższą pozycję. Po zatwierdzeniu strony przez naszego moderatora otrzymuje ona własną podstronę, dzięki czemu można podlinkować wyłącznie swój wpis. Zgłaszając swoją stronę do katalogu, prosimy o tworzenie unikalnych opisów co wpływa pozytywnie zarówno na dodawaną stronę jak i na jakość całego katalogu tak więc korzystają na tym wszyscy.